Mekik çekip de göbeği sıkılaşan var mı?

Arkadaşlar mekik çekerek göbeği sıkılaşan var mı?
Ve ne kadarla başladınız bu süreç nasıl ilerledi?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• ben çektim sıkılaştı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardiyo ve duzenli beslenme ile birlikte verim alirsin.

0|0
    0|0
  • Mekik karin kasini calistirsada gobek/karin eritmez. Ustteki deriye bir faydasi olmaz.
    Altta ki kas calisir ama ustte gorunmesini engelleyen birikkntiler varsa onlara bir fayda saglamaz.

0|0
    0|0
  • valla ben 7 aydır body building yapıyorum ısınma sırasında 30mekik20sinav20mekik10sinav20mekik10sinav yaparım aralıksız sadece bu mekikler sayesinde yağ oranim fazla olmasına rağmen 4lu bir baklava baş verdi

0|0
    0|0
    • Peki bu mekik dizlerini bukerek cektigin mekik degil dimi normal mekik

• benim ki tam mekik degil sıkıştırma mekik sephalari var onlarda ellerini capraz sekilde omuzlarina koyuyosun ve kisa bir hareketle karın kasların aciyana kadar sıkıştırıyosun

• Anladm tesekkurlr

• Sıkılaştırırda sıkılaşmasından çok kas yap derim ben çok beğeniyorumda kadında kası

0|0
    0|0
  • Mekik göbegi eritmez duzenli yapilan mekikler de karin kaslari buyur ve bunun yaninda beslenmene dikkat edersen guzel bir gorunume sahip olur en az 3 ayi bulur bence :)

0|0
    0|0
  • Yağları eritmek için koşmak lazım. Mekik ordaki kasları kuvvetlendirir.

0|0
    0|0
  • Göbeğin değil karın kasların sıkılaşır

0|0
    0|0
  • valla ben de işe yaradı ya daha önce yaptığım da

0|0
    0|0
  • Göbek eritceksen mekik çek ve boşcana yürüş yap yoksa rejimle erimiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• evet kesinlikle tavsiye ederim. önemli olan düzenli olarak yapmak. etkisini 1 hafta sonra hemen fark edilioyr. ilk 3-4 hafta günlük 20-30 ile basladim ben. Artik her iki günde bir 100 tane.

0|0
    0|0
  • evet mekık cektım ama sadece mekık yeterlı degıl :)

0|0
    0|0
    • Evet ama zayifladim yeteri kadar azcik maya gibi kaldi ve diyetle gitmedi şekeri bile kullanmiyrm mekik belki ise yarar diye dusundum

• yüzmeyi de dene bak gercekten ıse yarıyor canım baya fıt oluyorsun aynı zamanda mekığe başla ama gunde 10-15 dk nı ayır fazla kendını kasma bastan :)

• Hergün yapabildiğin kadar yap bol su iç muhakkak işe yarar max.1 ay.

0|0
    0|0
    • İnş 20 ile basladim ve hergun 5er artiriyorum

• 5 ay her sabah 100 tane cektim diyette yapıyordum tabi haftada iki defa falanda 45 dk lik yuruyusler 12 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Dizlerini bukerek yaptigin mekik mi yoksa digeri mi

• Yere yat dizlerni buk ama tam kalkmicaksin yarim yarim kalkicaksin göbeğini iceri cekiceksin mekek cekerken :)

• Bununla 100 tane cekmek cok kolay ben digeriyle 60 70 cekiyorum simdi senin dedgine donersem olmaz herhalde :/
      Tesekkjrler yine de :)

• bir ara yapardım boşladım. ama işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkili. Ama ben beslenmeme aşıro dikkat ettim ve mekiğin yanında koşu bandıda kullandım

0|0
    0|0
    • Ben zaten aylardir dikkat ediyrm ve gobegim maya gibi kaldi onun icin istyrm

• 6 ay yaptim :) guzel denemelisin

0|0
    0|0
  • benim değilde kuzenim yaptı sıkılaştı gerçekten

0|0
    0|0
Yükleniyor...