Erkekler ve bebek...

erkekler genelde bebek olayına soğuk bakar fakat neden eşlerinin hamile olduğunu öğrendiklerinde havalara uçar tavırları bi değişik olur aptallaşır afallar yani önceden umursamayıpta eşiniz ben hamileyim dediğinde değişen şey nedir

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• o an beyine oksijen gitmez ve makine resetler :D ya araba almıyosun kı cocugun olcak nasip olursa hayatıyın sonuna kadar senden bir parça olarak kalacak bu kadar büyük birşeyi duyupta afallamamak mumkun mu ?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ölü gibi uykusu olan ben bebek mık deyince ayaktayım. sezeryan sonucu yerinden kalmaması konusunda ısrar ettiğim eşime bebeği emzirmesi için veren , gazını alan , altını temizleyen , banyo yaptıran ben

bir tek meme vermedim. doğumunda bile ordaydım.

ne diyorsun bebek benim herşeyim. eskidendi öyle maço erkeklik. halimden memnunum

bir hevestir geçmiştir diyorsan 2. bebektede aynılarını yaptım.

2|0
    0|0
  • Erkekler geri dönüşü olmayan meselelere kadınlardan oldukça olgun yaklaşırlar. Mesele hamile kalmak veya kalmamaksa o zaman istemeyen fikrini istemiyorum diyerek belirtir ama hamile kalmış bir kadına neden kaldın denilmeyeceğinden tabi ki sevinir. Buna hangi insan üzülür ki? Gayri meşru çocuk değilse tabi.

0|0
    0|0
  • Evli degilim ama cok yakın bi arkadasım bir hafta önce baba oldu sunu anladımkı bence dünyanın en güzel duygusu anne baba olmak

1|1
    0|0
  • eşimiz önceden bizim için tarifsiz bi aşksa hamile olduğunda tanrıcamız olurda ondan :)

1|0
    1|0
    • o zaman neden soğuk bakarsınız çoğunuz bebek olayına

• büyük güc büyük sorumluluk basta zor gelir ama hamile olduğunu öğrenince babalık ve eş güdüsü üstün basar

• hamile olmadan önce hamile olma ihtimail vardır oysa hamile olduktan sonra ihtimal dahi kalmamış dönülmez bir yola girilmiştir. o saatten sonra ağlasın mı bide

0|0
    0|0
  • babalik hisleri dogmaya basliyor baba olacagi icin gururlanir

1|1
    0|0
  • önceden umursamadığımızı kim söyledi?daha evlenmeden çocuk hasreti başladı sen ne diyosun ya

1|1
    0|0
  • Babalık duygusu,onu o an gerçekten hisseder çünkü.

1|1
    0|0
  • korkarlar ama haber geldiğinde olan olmuştur artık korkacak bir şey kalmamıştır başa gelmiştir zevk almaya bakılır

0|0
    0|0
  • resime bak önce

siz varlığını biz geleceğini düşünürüz bunun için

0|1
    0|0
  • BABA oluyor sevinmesinmi:D

0|0
    0|0
  • battı balık yan gider hesabı kendini eğlenceye verme durumu

0|0
    0|0
  • erkekler bebek sever...

0|0
    0|0

• sevgilim yokken (şuan): çok sıcak bakıyorum.

sevgilim varken : Asla!

0|0
    0|0
    • istemem yan cebime koy hesabı mı yani

Kızlar Ne Diyor 2

• genelde soğuk bakar diye bi şey yok ki... onlar da isterler

1|0
    0|0
  • bebeği kim sevmezki ben bebek düşkünüyüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...