Aslan burcu erkekleri size sesleniyorum :D

yaninizdaki kadinin herkes tarafindan begenilen bir kadin olmasini istiyosunuz o kadina sahip oldunuz diyelim asla size ait oldugunu belli etmemesi gerekiyo sonradan askiniz sonuyo sanki illahi sizden kacmak gerekiyo.. ne zorsunuz siz yaa.. bide cok vahsi sevisiyosunuz o romantik adam gidiyo kukreyen aslan giriyo yataga gercekten aslan gibisiniz :D bana katiliyomusunuz? :D

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• ulan ben erkek miyim yoksa :):):) bi kere evlenmeden evelki ilişkie karşıyım ama kendimi ilişkide az çok kestirebelıorm aslan burcuyum ve anlattıklarına uydğumu düşünorm. aslındayükselenlerde ay burcrda insanan karakterini etkilio. sen ikizler yükselenine sahip olduğun için aslan burcuda ikizlerle anlaştığı için yıldızlarınızın uyumu burdan başlıo. bi aslan aynı zamanda çok renkli ve eğlencelidir erkeğide bayanıda çocuk gibi olur bazen. ve sevlimek ilgi görmek ister ve ne yazıkki karşı tarafta artık delice sever. ben bunları yaşadğım için biliorum

1|0
    0|0
    • aynen oyle.. karsi taraf derken seven hep biz mi oluyoruz aslanlar birazda bencil oliyo sanirim :)

• anladim sanirim canim evet zaten dedigin gibi.. cok tesekkur ederim :)

• bişe dil canım :)

Erkekler Ne Diyor 12

• :) mükemmel bir paylaşım ya (: aslan burcu erkek gibi sevişenini bulamazsın...ama epey hoşuna gıtmıs herhalde :)

0|0
    0|0
    • ahah tabiki cok vahsisiniz bu hosuma gisiyo yani kac senedir birlikteyiz :D

• hadi canım sende :) gölgende sürekli senınle nekadar mutlusun? al bı soruda benden ozaman (:

• com mutluyum yani hic yalniz hissetmiyorum kendimi sevdigim adamlayim ve mutluyum

• Dışarda kuzu,yatakta aslan gibiyim .

Dur lan böyle mi deniyodu :/

0|1
    0|0
  • cok icerlemişsin sen be ya:D

hani soru nerede?

0|0
    0|0
  • ahada biri benden bahsediyo

gizem tugçe arzu derya duygu pelin hanginizsiniz :)))

0|0
    0|0
    • cokta capkinsinizz iyi bir aslan terbiyecisi olmak gerekiyo sizin icin ;)

• benim bir tane vahsi aslanim var zaten iki taneyle basa cikamam :)

• benimde terbiyeciye ihtiyacım yok zaten

vaziyeti ahvaalim 10 numarreee :)

• tek fark, ait olduğunu belli ederse aşkım sönmez :) oyun oynamasına gerek yok

0|0
    0|0
    • ne bilim oyle yapinca nasilsa benim elde ettim diyo saliyo kendini

• zamanında salıp değerini sonradan anladığım için şuan oyle değilim :D tecrübeyle de değişebiliyor bazı şeyler. ama o her erkek de vardır sadece aslanlara ozgu değil.

• efendımmm :))

0|0
    0|0
  • bu burçlara bu kadar takıntılı olan insnları bi türlü anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • uyuyo hepsi cunku bende inanmiyodum zamaninda arastirsan falan anlarsin

• elbette senin düşüncene saygım sonsuz.fikir alış verişi yapıyoruz sonuçta

• bahsediliyomus iste yaziyo derken.. yoo hayir oyle bir durum yok asiri havai ozgurlugune duskun eglence seven biri biz ona bu yuzden hep baski yapiyoruz yay olmasi aklimizdan bile gecmiyo :D bende anneme asiri bagliyim kendimde anacim evcilim evimde olmayi cok severim bir esyami bile cope atamam hemen bir bag kurarim bunlari yakin zamanda bir yerdedaha okudum soke oldum abimdede tam tersidir hic umrunda degildir esyalarina sahip cikmaz..

• evet :D ben aslanım. aslanlar vahşidir :D

0|0
    0|0
    • oldukca hemde :D gecelik ic camasiri yirtmada falanda oldukca basarilisiniz

• uyumu nasıl peki :D özelden eklesene D:

• iyi baya :D

• Bir yengece asla düz yürümeyi öğretemezsin derler demek gecelerden dolayıyımış

0|0
    0|0
    • ahahahahaahahahahhahahahahhaaha evet canimi aliyo :D

• Aslan burcuyum onay vermedim :((

0|0
    0|0
    • Pühhh =((.

• Burcumun özelliklerini taşıyorum (ne yazikki) oda taşıyorsa dürüst olucaktır kendisine sor.

• ben 3 seneden beri yaninda oldugum icin bu adamin ve tam anlamiyla burcunu tasidiginida bildigim icin bence ben anlatamadigimi dusunuyorum..

• aslanım.

yatakta dediğin gibiyim sokakta da az çok haklı sayılırsın oyüzden jep kovalanan benim.

0|0
    0|0
    • heh iste tam bir aslansinn :D bayiliyosunuz kovanlanmayada.. yataktada sevismeyi biz baslatalim ilgilenelim opelim koklayalim ondan sonra faaliyete siz baslayin genelde bu sekilde oluyo

• ahahahaahah ne demek hani ozel birseyi mi kastettin onu anlamadim :D yani duzenli olarak sevisiyoruz evet..

• tamamozaman pompaya devam :)

• aslana böyle diyorsan birde yengeci denemelisin..aslandan daha iyi yatakta veya aklına gelebilecek heryerde...

0|0
    0|2
    • bkz: adam yengeç burcu

• ben aslanimi hicbirseye degismemmm

• bende değişmem ama aslanımı değil başka şeylerimi..

Kızlar Ne Diyor 3

• *Gözüm görmesin o erkekleri o_O.

0|0
    1|0
    • Sakin ol şampiyon.

• :) akrep kadınını dışardan farklı tanırsın @soran .ama yinede dikkat etmek lazım :) iki tarafada iyi geceler diliyorum :)

• senin libido ne durumda tahmin edemiyorum allah sabir versin sana :D

• katiliyorum

0|0
    0|0
  • katılmıyorum yatakta çok uslular :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...