Işte kafamdaki erkek, sizinki?

erkek dediğin güzellll kokacak(ama hep aynı kokacak, zırt pırt parfüm değiştirmeyecek, onun kokusunu tanıyacaksın)

erkek dediğin olgun olacak(o konuştu mu herkes ağzının içine bakacak, gurur duyacaksın, bu benim erkeğim diyeceksin)

çok konuşmayacak erkek dediğin(kendini anlatmayacak, ben böyleyim şöyleyim demicek, dirhem dirhem çözecem onu)

erkek dediğin tamir işlerinden anlayacak(musluk bozulunca tamir edebilecek, matkap kullanabilecek)

zeki olacak erkek dediğin( kadınından zeki olacak, problemi çözecek)

erkek dediğin süprizlerle dolu olacak(hediye değil kastettiğim, bi bakmışsın yemek yapıyo(bayılırımmmmm)))

kıskanıp kesin bir dille yasaklamasını da bilecek(böyle durumlarda lafını ikilettirmeyecek), anlayış gösterip güven de verecek

erkek dediğin böyle olacak, böyle erkek benim kafamdaki erkek

sizinki?

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• Benim erkeğim beni çoook sevicek bende onu sevicem. Ben yemek yapmayı beceremem ama doğrarım yemeği beraber yapıcaz <3 Sadık olucak beni aldatmıyacak bende onu aldatmayacağım hep ilgileneceğim. Çok zeki olucak beraber satranç oynayacağız, korku filmi sevicek beraber izliyeceğiz. Spor yapmayı çok sevicek beraber yüzücez yoga yapıcaz. Hayvanları çok sevecek barınakları ziyaret edeceğiz. Beni koruyacak kıskancak ama aşırı olmayacak çünkü aynısını bende yaparım biliyorum kendimi :) Birde duygularını saklamasın herşeyini benimle paylaşsın <3

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Umarım karşılaşır ve birlikte olursun, olursun da sen bu erkeğin yanında nasıl birisi olarak duracaksın?

- Zevkli ve kültürlü (parfüm seçebiliyor tenine ve vücut kimyasalına uygun)

-Olgun

-Bilgili ve entellektüel

-Karizmatik

-Saygılı

-Teknik tamirci

-Pratik

-Romantik

-Hamarat

-Yazmamışsın ama muhtemelen de yakışıklı, hiç olmadı eli yüzü düzgün olacak

Çok pardon ister yanlış anla ister anlama, tamam istiyorsun da sen bunların kaçta kaçısın talep eden olarak? :)

Belki de insanlar kendilerinin farkında olmadan yüksek beklentilere girdikleri için bu kadar mutsuzdurlar ve sorulan büyük çoğunluğu ilişki problemleri, beni anlamıyorlar problemleri içeriyordur. Bakın yukarıdaki şeyler doğuştan değil, sonradan kazanılabilecek şeyler. Hal böyleyken siz kendinizi ne kadar geliştirdiniz de bu kadarını istiyorsunuz? İstemek en doğal hakkınızdır, ancak siz de kendinizi istediğinize layık hale getirebilmişseniz. Bunu sizi ezmek veya gücendirmek için değil, gerçekten bir şeylerin farkında olmanızı dilediğim için yazdım.

0|1
    0|0
    • her erkek adriana lima gibi bi güzel ister

her kadın da böyle bi adam ister

kör topal çirkinde olsam isterim

herkes cennete gitmek istemiyor mu

benimki de o mesele

• Budur :) Aşağıda yazdığıma cevabını verse bende bu soruları sorucam. Önce özeleştiri yapmalı, kendimizi tanımalı, kendimizin farkına varmalı sonrasında taleplerimiz olmalı yada buna uygun karakter/kişilik vb. diğer değerler aranmalı. Ama önce kendin..

• Yadırgamıyorum gizli kullanıcı, sadece bir gerçeği göz önüne getirmek istedim. Güzel örnek vermişsin.. İnançlı biri cennet için bir şey yapmayıp, yine de cenneti istediğinde ortaya nasıl bir şey çıkıyorsa bu da öyle oluyor.. :)

• De sen kimsin?

Yani bize ne senin beğendiğin erkekden?

Falanca şöyle erkek severmiş. Kim? Bilmem biri işte...

Saçmalık.

Toplum önünde göğsünü gere gere kimliğini ve düşüncelerini savunamayan bayan, öyle bir erkeği hak etmiyor...

0|0
    0|0
  • ama olmuyo ki

beni deşifre etmişsin :)))

eşim yıllar önce kapmış beni.

inşallah benim gibi birini bulursun.

0|0
    0|0
  • Elinde matkapla duvara dübel çakarken, mini eteğinle sen dışarı çıkmak üzerekyen sana Hooop! Yavaaaşş! Çıkarsana sen onu bakim! dedikten sonra,

Tamir işini bırakıp, ocaktaki yemeği karıştırmaya mutfağa geçerken, ve seni bu kıyafetinle dışarı çıkarmayacağını düşündüğün bir anda,

Sen eteğini çıkarmaya başladığında,

Hooop ani bir sürprizle seni kucaklayıp yatağa götüren bir erkek istiyorsun sen,

Anladım!

0|0
    0|0
  • Beni tarif etmişsin diyeceğim de ayıp kaçacak. Musluk tamirinde üstüme yoktur. :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Amma ozellik saymissin kafanda kalir la bu bulaman ablam. Karda mahsur kalinca kosup eseleyip bulup boynundaki tasmadan sicak sarap kanyak falan da akitsin mi bir bu kalmis

0|0
    0|0
  • Ben seningibi anlatamıcam Kafamdaki kadını

+ güzel olsun

+ Akılı olsun

+ Sadık olsun

0|0
    0|0
  • Sen bunları istiyorsun da peki sen karşındakinin taleplerini ve isteklerini karşılayabilecek misin? Onun kriterlerine uyabilecek misin? Kendine o kadar güveniyo rmusun da böyle bir arayış içindesin?

0|0
    0|0
    • demekki güveniyorum :))

• Kendine güveniyorsun da soruya tam olarak cevap vermedin daha yalın olarak sorayım öyleyse. Sen karşında böyle birini gördükten sonra kendine şu soruyu sorduğunda; 'Peki ben ona ne katabilirim?' Aldığın cevap nedir?

• Üstüne çikolatada istermisin :)

1|0
    0|0
  • Rabbıma milyon kere şükrolsun ki kafamda herhangi bir erkek yok.

0|1
    0|0
  • tamam erkek öyle olacak da ona uyacak kadın nerede ? e bulamazsınız tabi böyle erkeğe bir kadın :D

0|0
    0|0
  • varsa böylesi ders alalım

0|0
    0|0
  • ben ıste aynı ben :)

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin eşeysiz üreyebilecek ! yaptım olacak !

0|0
    0|0
  • hepimiz tarif ettiğin gibiyiz :)

0|0
    0|0
  • biri bendenmı bahsedıyo kimo benı anan kulağım çınladıda birden yeappp:)

0|0
    0|0
  • Kızların hepsi üşüşür şimdi. Bulursan bize de paketleyip gönder diye.

0|0
    0|0
  • boyle bir erkek olmak kolay.her erkek olabilir aslında.

0|0
    0|0
  • şimdi burda satırlarca yazsan da erkek dediğin erkek dediğin diye ahkam kessen de karşına bunların tam zıttı bir adam çıkar gönlün akıverir seversin onu aslında hiç aklındaki gibi değildir ama sevmişsindir işte onlayken mutlusundur çok zeki olmasa da sürprizler yapamasa da seni şaşırtıyordur sözünü ikilettirse de sevdiğindendir tamir işlerinden anlamasa da mücadele ediyordur senin için musluklarla çok konuşsa da tek sebebi seni sevmesidir onun seni sevdiği gibi...İşte böyle bir şey sevmek sevilmek olmaz denilenin olduğu hayatta inanmam dediğine inandığın imkansızlıkların buluşup gerçekleştiği duygudur..

0|0
    0|0
  • Burada bahsettiğiniz düşüncelerein hepsine katılıyorum.Ben bu bahsettiğiniz kriterlere uyan bir erkek olduğumu düşünüyorum.

Bir bayanın böyle düşünmesi beni çok duygulandırdı.

Sizinle tanışmak isterdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha zeki olmasını istemen tuhaf geldi.. "ben bilmem beyim bilir " modu gibi?

0|0
    0|0
  • sen sandığım kişimisin? :D

0|0
    0|0
  • jöle gibi göbişime rağmen adonis,six pack,deltoidlerde ısrarcıyım

"her güzele bi çirkin" inancı bi zahmet uygulamaya dökülsün artık

çirkinsem hakkımı istiyorum ulen

0|0
    0|0
  • ay benimkini çalmışsın :(

2|0