Karanlıktan korkanlar kimler?

Ablam evlendikten sonra odamda doğal olarak tek başıma uyuyorum ama bir türlü alışamadım.yani daha doğrusu kendimi bildim bileli böyleyim.zifi karanlıkta tek başıma mümkün değil uyuyamam mutlaka hol ün ışığını yakıyoruz.korkum bildiğimiz hırsız falan değil.3 harflerden korkuyorum tam uykuya dalacakken gözlerimi açıyorum etrafı kolaçan ediyorum kapıyorum tekrar açıyorum yine kapıyorum öyle zar zor uyuyorum.hele elektirikler kesildiği anı görseniz ben bir panik annemin yanına doğru gidiyorum ve 2li koltukda uyumaya çalışıyorum.sizinde varmı böyle probleminiz.yarın bugün evlendiğimde ben evde tek başımada duramam niye böyleyim ben ya.

0|1
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma karanlıkta onlarda göremez =))9 Ben korkmam zaten denizciyken karanlıkta çok kaldım alışkınım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Karanlıklar benden korkuyor genelde...

0|0
    0|0
  • Korkacak birşey yok, psikologa git bence

0|0
    0|0
  • Hm üç harflilerden o kadar korkmana gerek yok sana bir zarar veremezler tabi sen büyü vs işlerle uğraşmıyorsan onlara ulaşmadıkça onlarda sana ulaşamaz gerekli duaları biliyorsundur onları okuduktan sonra korkma.

0|0
    0|0
  • Küçükken öcü geliyor derlerdi hemen yorganları üstümüze çekerdik. Şimdi öcü diyorlar geçmişte yaşadıklarım aklıma geliyor gülüyorum.

Biraz artistlik yap onlara karşı gelin lan buraya falan de...Hem korkunun ecele faydası olmaz. Korkma her şey olacağına varır.

0|0
    0|0
  • Sen=Ben. Çok güzel anlatmışsın tebrik ediyorum. Bende hep abimle yatardım evlendi ve ben tek kaldım. Bende çok korkuyorum karanlıktan bide senin gibi annemin yanına gidiyorum :((

0|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim karanlıktan ürkerim...

0|0
    0|0
  • çok pis tırsarım. yatağımın altına bile bakamam. tırsak geceler

0|0
    0|0
  • İnsanoğlunun yaratılanlardan en güçlü oldugunu unutmamalısın.

0|0
    0|0
  • Bende çok korkarım ya :D

0|0
    0|0
  • Karanlıktan korkmam fakat karanlıkta olduğumda hep aklıma arkamdan bazı varlıkların baktığı gelir hemen dönüp arkama bakarım bu seferde bakıp kaçmışlar gibi gelir ve tırsarak topuklarım

0|0
    0|0
  • Korkularınla yüzleşmeden yenmen mümkün değil.Bunun için yeterli gücü kendinde bulamıyorsan bir uzmana görün.

Ve sakın erteleme , gittikçe büyür ve derinleşir..

0|0
    0|0
  • bende çocukken korkardım eve akşam namazdan sonra eve geldiğim için almamıslardı bi nevi ceza verdiler gittim camide yapmıstım tek basıma ondan sonra korkmadım bi daha

0|0
    0|0
    • nası eve almadılar ya.nerde kalıcaktın nasıl yaptılar bunu.gece vakti nasıl dışarı attılar seni

• vallahi küçüğüz eve geç geliyoruz diye gelme bu gece dısarda kal aklın basına gelsin dediler ama iyi oldu bi kaç kere daha kalmıstım ondan sonra yapmadılar zaten

• korkmak iyidir .d

0|0
    0|0
  • hiç korkmam paranormal activity serisini özellikle evde tek başımayken karanlıkta izledim:)

0|0
    0|0
  • Seninle evlenicek erkek çok sanslı ışıklar kapandımı sürekli sarılacaksın :D

Benim aşırı derecede yükseklik korkum var sürekli korkumun üstüne gidiyorum ama henüz halledebilmiş degilim.

0|0
    0|0
  • şuan karanlıkta oturuyorum mesela. severim yani karanlığı,sessizliği.

0|0
    0|0
  • Tek çare Euzü Besmele.

0|1
    0|0
  • İnsan Bilmediği şeyden korkar karanlıktada ne olduğunu bilmediğin için korkmak doğaldır.

0|0
    0|0
  • gecenin bir yarısı mezarlığa gitmiş insanım ne korkacam .

0|0
    0|0
  • yazık ya, merak etme ben dolabını ve yatağının altını öcü var mı diye kontrol ederim

0|0
    0|0
  • Ben öok korkarım hele bide yalnızsam :D

0|0
    0|0
  • ben karanlıgı severımm

0|0
    0|0
  • Minik gece lambalarından alabilirsin hem de alışırsın karanlığa.

0|0
    0|0
  • İyi düşünmeyi dene

0|0
    0|0
  • 3 harfli bir cevabı var bu sorunun.

0|0
    0|0
  • korkmuyorum çünkü kendi içimde karanlık

0|0
    0|0
  • Bende odamda yalnız uyuyamıyorum.Ansızın uyanıyorum sağa sola yarım saat bakıyorum.Aslında neden Korktuğumuda bilmiyorum.Ama bu zaafımın evin en küçük bireyi olmamdan kaynaklandığını biliyorum.

0|0
    0|0
  • ışıkları kapamayın diyorum uyucağım zaman ışıklar açık uyuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bende öyleyim ya kahretsin annemle babam başka şehire hastaneye gitti evde tek kaldım sabahladım resmen gözümü kırpmadım

0|0
    0|0
  • Ben de çok korkarım. Bir de ben geceleri pek iyi göremiyorum gözlerimin karanlığa alışması çok uzun sürüyor annemler de tavuk karası mı var acaba diyorlar bazen insan göremeyince daha çok korkuyor. Ama karanlıktan korkmak yüksek IQ belirtilerindenmiş :D Ben hep televizyonu açık bırakır uyurum mesela ışığı kapatınca aydınlık tarafa geçmek için koşma hızım görülmeye değerdir.

0|0
    0|0
  • Ben de korkuyorum küçükken abım yuzunden bayag korkutuldum sağolsun :|

0|0
    0|0
  • daha önce bişey yaşamamışsan korkman zor sürekli felak nas ayetel kürsi oku rahatlatıyor okunan yere de gelemiyolar

0|0
    0|0
  • Tıpkı ben.

0|0
    0|0
  • dua et yat

0|0
    0|0
  • kardeşim hemşire.çoğu geceler nöbette oluyo.ben zifiri karanlıkta uyuyorum.ışıkta asla uyuyamıyorum çünkü :S hatta perdem de kahverengidir sabah ışık yüzünden uyanmayım diye.karanlıktan hiç korkmam.ışıkları açmadan hareket ederim genelde :)

0|0
    0|0
  • korkmuyorum:) allahin benimle oldugunu biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Korkmam bende.

0|0
    0|0
  • çocukken korkardım:)

0|0
    0|0
  • ışığı kapatıp yatağa koşana kadar adrenalin tavan yapıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...