Fitnesse gidenlere sorum; haftada kac gün gidiyorsunuz ve ilk basladiginizda kac kilo verdiniz?

Fitnesse gidenlere sorum; haftada kac gün gidiyorsunuz ve ilk basladiginizda kac kilo verdiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 2 Gün Ama Kilo Vermeye Değil Ağırlık Çalışmaya Gisiyorum..

1|0
    0|0
    • Ama fitnesse basladiginda kilo vermedin mi? Sonra kas yapinca geri kilo aliyosundur

• Yooo Sadece Ağırlık Çalışıyorum Kilom İyi

Erkekler Ne Diyor 5

• millet kilo vermeye çalışıyor biz de almaya adalet mi bu şimdi ya?

0|0
    0|0
    • Aynen adalet mi bu şimdi? :D

• Protein ağırlıklı besleniyosun o zaman. bir süreliğine karbonhidratlı yiyecekler ye mesela. Ama bir süreliğine sonra yine sağlıklı beslen o zaman kilo alırsın

• diyetisyen e bile gittim ben sen düşün artık

• definisyon döneminde 3 ayda 12 kg vermiştim kastan kaybetmeden

0|0
    0|0
  • Ilk basladigimda duzenli kardiyo antremani ile ilk hafta vucuttaki suyu atmiştim ve 3 kilo vermistim. Ay sonunda yaklasik 5 kiloydu galiba yeni başliyanlar vucutdaki suyu atar bu yuzden hizli kilo verir bu zamanla yavaslar

0|0
    0|0
  • iki spor arası 48 saati geçmese iyi olur. ben bir ayda 8 kilo falan verdim. yanında da diyet tabi. bu günlük ne kadar kalori alman gerektiğiyle ilgili bir durum ama kızlar bu kadar fazla veremez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 1gün aralıkla yapılması ideal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 gün :) ayrıca 3 gün koşup 1 günde futbol oynuyorum :) çok yorucu ama fit vücut için dayanacaksın 65 ten 52 oldum şimdi sabit :)

1|0
    0|0
    • Yedigine dikkat ediyomusun? Mesela ne yiyodun ne yemiyosun?

• Dikkat etmem asla boğazımdan kısmam haftanın her günü canım çıkıyor zaten bide yemek yemezsem ölürüm

• haftada 3 gün iyi yeni başladıysan ama fitness yapıcaksan kilo bazında düşünme ölçülerini al süreklli proteinde tüketiyorsan kaslanıp sıkılaşmaya başlıcaksın ölçüne göre kilon daha az değişiyor bu yüzden az kilo veriyorum diye üzülme sonra

1|0
    0|0
    • Peki spor olarak ne yapiyosun? Koşu? Cardio?

• en az yarım saat koşman lazım zaten vücudun ancak ısınıp yağ yakmaya başlar ben kick box yaparken de cardio çalışırken de bir ara pilates yaptım onda da ya 45 dk koşuyodum ya da 20-30 dk ip atlıyordum

• Gitmiyorum ama bence gitme yani :) Yoruyor insanı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...