Yürüyoruz şampi̇yonluğa.! ?

Sezon sonu inşallah biz gecen seneki gibi şampiyonluğumuz ilan edicez. Siz kimin şampiyon olacağını düşünüyorsunuz?

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Fenerbahçe olur umarım :)

0|3
    0|1
  • Gönlünden geçen Beşiktaş. Biz olmazsak kim olmuş pek umrum değil.

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıları umutlandırmayacaz bu sene martta şampiyon olacaz 💛💙

0|1
    0|0
  • Sampiyonluk yakisir ya :))

0|1
    0|0
  • FENERBAHÇE tabiki

0|2
    0|2
  • Fenerbahçe tabiki 💛💙

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe tabiki de gecen haftalarda ki oynadiklari gibi oynarlarsa acik ara sampiyon oluruz yine

0|1
    0|0
    • son 1 aydaki oynadığımız topu oynayalım eze eze sampiyonuz

• Emre sakat hala sanmam oynamaz diego yine 11 de olur

• Iyi olur o zaman emenike de zaten golu atti gazini aldi artık daha tutamazlar onu zaten emenike trabzonu sever :-D

• Hakemleri yenmeye devam ederek, şampiyon BEŞİKTAŞ'ım olacak. Bu sene bizim senemiz olacak inşAllah.

0|2
    0|1
  • FENERBAHÇE ♥

0|2
    0|1
  • Hamza hoca vsrken cok beklersiniz

0|1
    0|2
    • Görcez görcez :D

• diego geleli 6 ay oldu daha :D 2 yıldır adam sizde bırakta atsın diego wesley den 2 gömlek üstün kabullen bunu sende juventusa gol atmakla bitmiyo bu işler :D

• yiğidi öldür hakkını yeme demişler şu ana kadar diegonun bir faydasını görmedim.. wesley benim de sevdiğim bir oyuncu.. bir oyuncunun da iyi ya da kötü olmasını attığı gollere bakarak söyleyemezsin.. @nimetc1905

Erkekler Ne Diyor 17

• www.sporx.com/.../...zaoglu_capsleri_111e0_800.jpg

:))) GalataSaray olucak yine bu sezon çok sıkıntı yaşadık gerek teknik gerek oyuncu anlamında ama mutlu son bizi bekliyor

0|1
    0|1
  • 0|2
    0|1
  • Galatasaraylıyım 4 yıldızı takalım artık kükre aslan saldır :))
    http://i.hizliresim.com/zg3dJ4.jpg

0|1
    0|0
  • Beşiktaş diyorum

1|1
    0|0
  • Fenevbahçe :)

0|1
    0|0
  • tabiki de FENERBAHCE ★★★☆

0|2
    0|0
  • BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞ

1|1
    0|0
  • Tabi ki de FENERBAHÇE!!

0|1
    0|0
  • Sonuna Kadar Biz FENERBAHÇE'liyiz Ulan.. ;)

0|1
    0|0
  • ölümüne mavi ateşşşş

0|1
    0|0
  • cimbomum benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim ar benim
    seninle ağlarım seninle gülerim

0|1
    1|0
  • Başarılar dilerim size. Ama sezon sonu Galatasaray şampiyon 🏆

0|1
    0|0
  • ite kaka da olsa Fenerbahçe tabiki

0|1
    0|0
    • ilk dönem sıkıntılıydı kardeşim doğru ama şimdi 7 maçlık bir seri var ortada bilyosun bir seri yakaladık mı ortalığı inlete inlete seriyi devam ettiriyoruz toparlandı takım kendine geldi bence trabzon macında gol şov olur kimse tutamaz daha bizi

• tutuştururum Ankarayı

• helal be koçum benim :D adamsın kardesim

• 0|1
    0|0
  • MAYISLAR BIZIMDIR.. rahat ol sen

0|2
    2|0
    • Mayıslar sizin olsun Biz Nisanda şampiyonuz ;)

• Ya bir sus konustukca batiyorsun. En cok kupaya kim sahip en cok taraftara kim sahip dunyada en cok mesale rekorunu kim kirdi, en cok desibel rekoru kimin elinde futbol ve basketbol olmak uzere 2 desibel rekorumuz var (futbol olani sizinle olan macta kirildi) en uzun pankart kimin elinde en iyi koreografi kimin ki seciliyor (saldir fenermi? :D)

Bu ulkeye getirdigimiz basarilarin yüzde birini yapin sonra gel benimle tartis... senin gibi zeka seviyesi dusuklerle tartismak istemiyorum

• Ayrica unutmadan duygun yarsuvat aziz yilsirimin avukatligini yapmistir.. tabi ki öyle birsey uyduracak yok sike yaptimi desin oyle birsey dese avukatliginin ne anlami kalicak? Ya gerzklisiniz harbiden avrups sizi skine takmiyoe

• hedef 1 milyon penaltı şampiyonluk değil
    Aziz Yıldıvım

0|2
    0|0
  • Aman yanlis anonsla sahaya atlamayin da. sonra Türkiye rezil oluyor.

0|1
    1|0
    • gerek kalmayacak geçen seneki gibi yine FARKLA şampiyonuz rahat ol sen

• Yav he he. tüm Türkiye görmüş de falan filan. tüm dünya nasil bir sikeci olduğunuzu tescillemis sen ne konusuyon. baskaniniz her makama onaylatti şike yaptiginizi. gostere gostere şike yapiyorsunuz. kimse de futbol zevki birakmadiniz. bak statlar bile dolmuyor artik. türk futbolunu mahvetmissiniz. sen ve senin gibi fbliler uyuyorsunuz. baskaniniz şike yaparak paralari götürüyor sizde güzel futbol oynuyoruz da şampiyon oluyoruz saniyorsunuz. git isine hadi uza.

• Tüm dünya nasıl bir kumpas kurulduğunu biliyo aslanım

Yükleniyor...