İnsanları bile bile kendimden uzak tutuyorum. Benim durumumda olan var mı? Siz de anlatın okurum :)

kendim bile bile insanları kendimden uzak tutuyorum niye yapıyorum biliyorum hiç gerçek bi arkadaşım yok diyebilirim şimdiye kadar hiç dostum olmadı şimdi lise4e gidiyorum. ilkokulda ortaokulda sürekli görüştüğüm arkadaşlarım vardı okuldan mahalleden. şimdiye kadar hiç yalnız kalmadım. Hep bi arkadaş grubum oluyor. mesela 9. sınıfa geçtiğimde tamamen yabancı bi sınıfta hemen bi kaç tane arkadaşım olmuştu bile lise 2 geçtiğimde sınıflar karıştı yine rahatça arkadaş edinebildim. ve edinebilmek için hiç bi şey yapmadım kendiliğinden oldu zaten. bir de hani sınıfta böyle hiç kimseyle konuşmayan hep yalnız başına oturan kişiler vardır ya. uyumsuz kişiler. onlar gibi değilim işte. hep etrafımda iyi geçindiğim kişiler oldu. küçükken çekingendim ama uzun zamandır değilim. ama ben insanlardan uzak duruyorum anlamış değilim. elimde değil gibi. bu bi psikolojik rahatsızlık falan mı?

Güncellemeler:
şuan sorsanız okulda arkadaşlarım var toplanıp oturduğumuz zaman onlar konuşuyolar ben dinliyorum. beni de arlarına almaya çalışıyolar ama ben hep bi mesafe koyuyrum araya. 3 yazdır da bi kursa gidiyorum orda da aynı olay :/

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır sadece asosyalleşme genel bi sorun.İnternetten kaynaklanıyo olabilirmi?İnsanlar iş hayatına atıldıktan sonra senin bu yaşadıklarını yaşamaya başlarlar.Gayet doğal ama sen eski arkadaşlıklarına ne yaptın?Dost dediğin zaten 1 günde kazanılacak bişey değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çekingenlik rahatsızlık değilki sosyalleş geçer. Ortamda süperse fazla açılma

0|0
    0|0
  • :) güzel birşey kıymetini bilmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zaman zaman kendini soyutlamak isteyebilirsin bende öyleyim girdiğim ortamlarda çok rahat çevre edinirim ve dediğin gibi kendiliğinden gerçekleşir arkadaş bulma konusunda hiç bir sıkıntım yok ama kendim onlardan uzak kalıyorum bilmiyorum sanırım kendimi daha huzurlu hissediyomuşum gibi geliyo. Gerçi benim sevgilimde var o yetiyo ama o olmadığı zamanlarda da aynı durum geçerli. Belkide gerçekten aradığımız dostu bulamamamızdan kaynaklanıyo :)

0|0
    0|0
  • sınıfta hep yalnız başına oturanların uyumsuz olduğunu nerden çıkardın?

0|0
    0|0
    • herkes için geçerli değil tabi genel olarak söyledim öyle şeylere şahit olduğum için yanlış anlama

Yükleniyor...