Her gün düzenli egzersiz yapan erkek mi, yoksa müsabaka erkeği mi?

Sabah kalkıp bi yarım saat koşup gelen erkek mi yoksa futbol,basketbol,atletizm,hentbol,voleybol,vs... sporlarıyla uğraşan erkekler mi daha çekici gelir kadına? kadın sadece erkeğin düzgün fiziğine mi önem verir,yoksa o mücadeleci ve sakatlıklardan,yaralardan vücudunda deformasyonlar oluşmuş erkeğe mi daha yakın olur? yani demem o ki erkeğin ''birilerine üstünlük sağlamaya çalıştığı ve mücadele içinde olduğu spor mu-kendi sağlığına dikkat ettiği için yaptığı spor mu daha çekicidir?''

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bence beraber bisiklet turu yapıp çadır kurup kamp yapmayı seven erkek ve dagcılıgı seven erkek daha cekici :) çünkü bunlar benim için vazgeçilmez sporlar :)

0|0
    0|0
    • süper...istediğim cevaplardan biri...sadece insana karşı değil,doğaya karşı da mücadele edecek benim erkeğim diyorsunuz yani :)

• istenilince olacak birsey bu özellikler:)

• yok yok olmaz :) genetik de var işin içinde...bazı adamlar değişir,bazıları değişemez...bu kadar... ben değişemem mesela :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Toplu yapılan sporlarda sosyallik havası katıyor,ama ben sağlığı için yapmasını tercih ederim.Düzenli spor hayatı varsa ,güven verici bir kişilik olarak da sinyal verir.

0|0
    0|0
  • farketmez baba

0|0
    0|0
  • Gotu fici gibi olan taytli turk kizi

0|0
    0|0
  • futbolcular daima çekici gelmiştir bana. hem yakışıklı hem de futbol oynayan

0|0
    0|0
    • futbolcular mı sadece? yani arda turan,engin atsür den daha mı çekicidir sizce?

• takdir görmek hoş...iyi geceler cevaplayan... :)

• sana da :)

Erkekler Ne Diyor 3

• spor yaşam biçimidir.

0|0
    0|0
  • defosunun nerede olduğuna bağlıdır sanırım

1|0
    0|0
    • defo genelde eklemlerde (bilekler,parmaklar,diz,dirsek,vs...) ve vücudun darbeye açık bölgelerinde oluyor...mesela futbolda bacaklarda...

• İyide aşağıda saydığın sporla uğraşan insanlarda koşu yapıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...