30dk'lık kardio?

10dk bisiklet sürme 10dk bantta yürüyüş ve 10dk eliptik bisiklet kaç kalori yaktırır kilo vermek değil amacım korumak :) bunun yanında 30dk pilates 1saatte mekık squat alet çalışıyorum.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Isınma dahil değilse yeterli.

0|0
    0|0
    • Yani direk o yazdıgım sekılde yapıyorum zaten 30dk sonrasında ısındıktan sonra alet çalışıyorum:)

• O zaman evde yap diger gunler

• Evdede mekık squat pılates dısında bıse yapılmıo ki alet yok :D

Erkekler Ne Diyor 10

• 30 dakikalık bir kardio yararlı olmaz en az 45 dakika kardio yapman gerek çünkü tam 45 dakika sonra damarlar açılıyor ve asıl o zaman başlıyor kalori yakmaya vucut, kardioyu 45 dakikaya çıkar, kesinlikle ağırlık çalış yoksa kasların'de eriyip gider. Ağırlık çalışarak daha fazla kalori yakarsın, daha yararlı olur.

0|0
    0|0
    • Aynen agırlıkta calısıyorum 45dk çok değilmi ya bayanım ben :)

• Olsun fark etmez, sen bilirsin eğer fit olmak istiyorsan yapacaksın, normalde 1 saat kardio yapman gerek ama ben sana en düşük zamanı söylüyorum, düşün yani.

• Yeter bence.

0|0
    0|0
  • her gün yapma ama vucudunu dinlendir sakıncalı sürekli yapıyosan aman diyim mübarek :)

0|0
    0|0
  • Sen triatlon yapsana

0|0
    0|0
  • Eger kilon fazlaysa kardiyo iyi ama kilon iyiyse kardiyoya gerek.

0|0
    0|0
  • Ben bile 20 dakika kardio çalışıyorum fazla değil mi sana hangi tempoda koşuyorsun 20 mi :D

0|0
    0|0
  • Yeterli bu kadar.

0|0
    0|0
  • 10 dakika yürüyüş yaklaşık 100 kcal yaktırıyor.(hızlı yürüyüş)

0|0
    0|0
  • İi dir iyi

0|0
    0|0
  • Yararlıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Maşallah sıkılmıyor musun? Ben çok sıkılıyorum ya.

1|0
    0|0
    • Koşmuom yürüom ya o yonden iyi muzik dınle o iyi oluo bıde sadece kız yerıne gidiyorum dedıkodu vs ıyı oluo vakıt de gecıo formumuzuda koruyoz :)

• Kardio aletlerinin üzerinde kaç kalori yaktığın yazar zaten dakikaya göre değil hıza mesafeye göre yakıyosun

0|0
    0|0
  • böyle devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...