Geceleri Süt Lor Muz Üçlemesi?

Arkadaşlar gün içinde 3-4 tane ufak muzlardan yiyorum 1 tane de elma yiyorum gün içinde protein ağırlıklı besleniyorum yarım kg civarı tavuk felan yiyorum karbonhidratı da bulgur ve yulaf ezmesinden alıyorum ama geceleri yatmadan 1 saat önce tarçın ve 1 çay kaşığı bal attığım sütten içiyorum yanında da lor peyniriyle birlikte 1 tane de ufak muz yiyorum gün içinde 1-2 tane muz yediysem eğer lor ile tüketiyorum 1 tanesinide çünkü lor kuru kuru gitmiyor tatsız tutsuz birşey acaba ben çok mu şekeri kaçırıyorum? yediğim muzlar felan küçük ama ne bilim bu aralar baya saldım kendimi cardio da yaptığım yok tek beslenmeme dikkat ediyorum yağlanmamak için şu an da gayet iyi gidiyor yakında cardioya da başlıcam hafiften ağrılardan dolayı başlayamıyorum şu an sizce beslenmem nasıl? evde spor yapıyorum şu an salona yazılmak için şu ağrıların geçmesini bekliyorum 2 aydır geçmedi kremler ağrı kesiciler felan sonuçsuz kaldı

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• geceleri süt içmeye devam et uykuyu düzenlermiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Okurken başım ağrıdı ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bal ve muzu gece yatmadan önce yersen kilolanırsın dikkat et, illa yiyeceğim diyosan sabah uyandığında ye ama gece yeme, lor yiyebilirsin kazein proteindir gece boyu sindirimi sürer, besler vücudu

0|0
    0|0
Yükleniyor...