Güçsüzüm :( Bu konuda ne yapabilirim?

Günde 4 çeşit mekik çeşidi çekiyorum ve hepsini 65'er kez çekiyorum. Yine göbeğim var yine göbeğim var.. En ama en fazla 15 şınav çekebiliyorum. Bu çok ama çok az... Barfiks çekemiyorum bile.. Kollarım çok az kaldırıyor beni. Belki diyeceksiniz "Senin neren güçsüz beh!" diye ama ben bir dövüşçüyüm ve alanım Muay Thai. Alanıma göre çok güçsüzüm. Ne yapabilirim bu konuda?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• barfiksi bir çok erkek bile çekemez zor yani ama mekik çok basit spor salonuna gittiğin halde hala güçsüzsen hocalarından falan yardım al ve vitamenli yicek ve içeceklere yüklen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu hareketleri setlere bölerek yap yani 10X3 şınav gibi.. Zamanla bu sayıyı artıracaksın zaten. Hemen güçlenme olmaz biraz sabır..

0|0
    0|0
  • Hmm muay thai :) Bende severim onu hic denemedim ama cesitli sinav teknikleri var mekikteki gibi Hemen pes etme moralini bozma zamanla olur kilo al bilegi guclendirmek icin ayri omuzlar icin ayri normal kol icin ayri şinavlar var Onlari arastir ya da bana mesaj at tarif edeyim :)

0|0
    0|0
  • Selam göbek olayı tamamen mutfaktan geçiyor yani günde 2000 tane mekik çeksen de göbek cevresindeki yağlarin gitmicek bu yuzden yediklerine dikkat etmelisin. Güc konusun da gelirsek ağirlik antremani yapmalisin ve tekrar sayisini dusuk tutmalisin. Bunun yanin da şınav çek zamanla degisimi goruceksin :)

0|0
    0|0
  • Mekik çekmek kas yaptırır senin yağ oranını düşürmen lazım göbek için. Göbek altında karın kaslarını güçlendirmen bir işe yaramaz :D

0|0
    0|0
    • Genetik o ya.. Düşüremiyorum.

• E o zaman ben neden kilo veremiyorum? -,- Günlük yaptığım egzersizlerin yaktığı kalorileri, yediğim besinlerin kalorilerini, sabah ki kilomu herşeyi çok detaylı bir şekilde takip eden bir insanım ben. Günlük 1.500-2.000 kaloriden fazlasını almıyorum ve en tembel günümde bile 450-500 kalori yakıyorum.

• Günlük alacağın kaloriden 400-500 kcal daha az yiyeceksin ve az yağ kullanacaksın 50 gr mı geçmeyecek şekilde aynı şekilde spor yapman lazım cardio ağırlıklı demek ki yanlış yapıyorsun

• Profosyonel destek paran varsa yazil spor salonuna

0|0
    0|0
  • Önce agirliklarla kollarını güçlendir sonra sınav ve barfiksi dene ama önce kollarını güçlendirmelisin.

0|0
    0|0
    • Ağırlık yapıyorum.

• 2 kolumda 5'er kilo rahat kaldırabiliyor.

• O zaman artik 6 sonra 7 sonra 8 diye yüksel ;)

• Beslenmeyi yanlis yapiosun bariz

0|0
    0|0
    • Beslenmemi "kilotakibi. com"dan takip ediyorum.

• Bikere senin agir protein alman ve karbonhidrata yogunlasman lazm, yağ da eksik etmemelisjn guc icin... Ayrıca sinav mekikzhinde tutar ama guclenmekten ziyade guc kaybettirir ozellikle de yanlis beslenince vs vs

• İstersen sana antreman programı atabilirim , besinlerine dikkat et , fiziksel ölçülerini yazarmısın?

0|0
    0|0
  • daha yavaş çalış bence hissederek çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Alo turabi destek hattını ara

0|0
    0|0
  • Bnden sana tavsiye dövüş ile kendini savunamazsın

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git