Fitness için öneriler?

Kısa boylu biriyim. Kilom 43-44. Derdim kilo vermek değil aslında. Yani düz 40 kilo olursam hoşuma gider ama yine de derdim bölgesel yağlanma. Göbek bölgemde, kollarımda ve bacağın kalçayla birleştiği yerde. Normal bir insana göre normal olsa da bu boya ve kilo göre çok görünüyor. Spor salonuna başladım. Haftada 3 gün. Pilates- bölgesel- aerobik. Pilates doğrusu biraz zorladı. İlk kez yapıyordum. Sıra da bölgesel var ve büyük ihtimal daha zor geçecek. Bu kadar zahmet bana kaç ayda geri döner? Ve daha etkili olması için neler yapmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• boyun kac ki 44 kilosun :) ve 40 olsam yeter diyosun kilo vermenin bir önemi yok ki yağ yakmak önemli düzgün calısır beslenirsen 1 aya verirsin hatta 2 aya yay daha saglıklı olur kalıcı olsun

0|0
    0|0
    • Boyum 1.50. Beslenme konusunda elimden geleni yapıyorum. Ama vetejeryan olduğum için kısıtlı protein alabiliyorum. Ben yaklaşık 4 ay devam etmeyi düşünüyorum. Yeterli olur mu?

• yeterli olmasına olurda protein almazsan kas kayıpları olur vucudun sıkı durmaz.
      takiveye olarak protein tozu al diyesim var ama normal yollardan sağlaman daha iyi aslında.
      ama tüketemiyorsan başka carende yok gibi. kilon normalde senin amacın yağ yakmak sıkılaşmak olmalı tartıya takılma kilo alsanda iyi sıkıntı yaratmaz kas olarak aldıgın sürece.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bölgesel zayıflama diye bit şey olmadığını biliyorum zaten zayıflarsan vücut komple zayıflamaya başlar en sonda göbek denilen lanet şeydir :-)

0|0
    0|0
  • Selam öncelikle kafandan şunu cikarmalisin Bölgesel erime denilen birsey yoktur. Bunu vucut kendisi karar verir ne yazik ki :) yapicagin ilk sey beslenmene dikkatli bir sekil yapman gerisi zaten gelicektir :) bol sanslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...