Yakın arkadaşlığın aşka dönüşme ihtimali var mı?

arkadaşlar eski sevgilim benden ayrıldıktan sonra onun arkadaşıyla zamanla çok samimi oldum.Eski sevgilim de bu duruma kayıtsız kalmadı ve tepki gösterdi o kızı sildi hayatından arkadaşıydı.Ama o kızla benim aram bozulmadı hala şu anda da çok iyiyiz.Her gün mesajlaşıyoruz ama aramızda aşk anlamında bi durum yok.Şu an da onun hoşlandığı daha doğrusu acı çektiği başka biri var ara sıra bana onu da anlatıyo imkansız filan diye.Ben de açıkcası korkuyorum ona karşı bişiler hissetmeye başlamaktan.Konuşmalarımız çok samimi Sizce bizim bu yakınlığımız dostluk yada kankalık ne derseniz, ileride bi hoşlantıya dönüşebilir mi? Yoksa uzak mı durmalıyım ondan.Bu kadar yakın arkadaş olmak doğru mu? Aşka dönüşme ihtimali nedir bu durumda?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kız zaten baştan hayırsız uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fazla yakınlık her zaman sıkıntı çıkarabilir aman deyim bi insanla ne kadar konuşursan o kadar aşık olma ihtimalin olurmuş

0|0
    0|0
  • Aşkın arkadaşlıkla alakası yok seviyorsan seviyorsundur . Ne gözle baktığına bağlı kendini kontrol et :)

0|0
    0|0
    • Aynen doğru demişsin. Ben merak ediyorum bu insanların çevresinde hiçmi kız yok konuştuğu kıza aşık oluyorsunuz. ?

• Bencede :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kendıne soormalısın bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...