Bodybuilding yapan arkadaşlar burdamı? bu malzemler yeterlimi?

arkadaşlar eve bikaç alet alıp ağırlık çalışıp vücudumu şekle sokmak istiyorum biliyorumki ben spor salonuna düzenli olarak gidemem evde olsa daha iyi olur ama evede belirli büyüklükte bikaç şey alabilirim sadece sizce bunlar yeterlimi
www.hepsiburada.com/.../productDetails.aspx

Güncellemeler:
arkadaşlar salona git demeyin biliyorum salona gitsem iyi olur ama sorum malzemelr yeterlimi diye siz ona cevap verirseniz daha sevinirim

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yil vucut gelistirme yaptim bu agirlikla sana fazlafazla yeter sadece sekil yapmak istiyorsan.. yalniz bu aletleri kesinlikle internetten alma.. neden diyceksin.. sirkeci - eminönünde aynı kalitede mallar 3 te 1 i fiyatinda.. o gosterdigin z bar 74 tl ya aynisini 30 tl ye falan bulursun dusun yani.. birde spor yaomaktan cok ne yedigin onemli bu iste istedigin kadar spor yap duzgun beslenmessen hicbir ise yaramaz bu isin %85 - 90 ini yemek geri kalanini calisma olusturuyor :)

0|0
    0|0
    • sağolun :) sadece şekillenmekten kastım bayağı kaslanmak size beğendiğim bir bayanın resimlerini atıyım hala yeterlimi siz söyleyin evangelina lilly nin vücudunun azcık daha kaslı halini düşünün
      images3.wikia.nocookie.net/.../Kate-bra2.png
      www.nature.org/.../kate-austen-400x400.jpg

• teşekkür ederim:) bende halterle yapmayı planlıyordum

• rica ederim yardımcı olabıldıysem ne mutlu :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Canım benim ya :) . Yeterlimi diye sormuş. Senin içinden geçirmen yeterli bu sporu. Sporunu yapta ne ile yaparsan yap önemle olan azim devamlı sürdürebilmektir. Kolay gelsin inşAllah :)

1|0
    0|0
  • napcan sen bunlarla bench'e mi yatacaksın ahaha =)) git plates falan yap ne biliyim ya da bir savunma sporuna falan başla body'yi bizimkiler yapamıyor sıkılıyorlar sen hiç hiç o tempoya yetişemezsin.

0|0
    1|0
  • Salona git.

0|0
    1|0
    • yapamam ya bide küçük şehirde yaşıyorum bazı salonlar çok uzak bazı salolarda tuhaf tuhaf tipler var o olmazsa bayan saati diye bişey var yahu ben ne zaman istersem yapmak istiyorum sen bunlar yetermi söyle

• Eğer bedenin şekle girsin istiyorsan bunu 0 masrafla da yaparsın bence. :D

• Bunlara +500 vereceğine salona git daha verimli verimli olur

0|0
    0|0
  • Önemli olan duzenlı calısmak ve ıstıkrardır 2 dambıl bıle yeterlıdır yeterkı duzenlı calısın ve devam edın bırakmayın dıkkat edın

0|0
    0|0
  • Salona git bnce, oraya para verince insan ister istemez bir duzen kurup guzelce calisiyor. Soruna gelince yeterli evet

0|0
    0|0
  • ben bodybuilding yapmıyorum yanlış anlaşılmasın. birde barfiks direği alırsan olur biter

0|0
    0|0
  • vücut ağırlığı ile yapılar egzersizler tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yetmez çok farklı aletler var. evde dumbellarla sıkılırsın 2 güne. salon şart.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• salona git demeyin demişsin de bunlar çok daha fazla tutuyor hem profesyonel birinin yönlendirmesiyle çok daha sağlıklı spor yaparsın, yanlış spordan ölen insanlar var

0|0
    0|0
    • ilk 2 ay giderimde sürekli gidemem ben salona falan rahat edemem küçük birşehirde yaşıyorum anadoluda evet var bayağı var ama nasıl yerlerdir bilmiyorum nasıl tipler takılır bayanlar için belli saatlerimi var yoksa karmamı ben istediğim an salona gitmek istiyorum mesela bir tane salon buldum adam gibi mesaj attım dönmedler evde daha devamlı olur diye bunları almak istiyorum

Yükleniyor...