Eski sevgilim benden arkadaşım için ayrıldı galiba, ne yapacağım ben?

eski sevgilim en yakın arkadaşımla öyle böyle sıcak arkadaştılar benim sayemde tanıştılar sonra bugün arkadaşım ytanımdayken eski sevgilim ona : en yakın arkadaşının eski sevgilisi sana aşık olsa naparsın dedi ben acayip sinirlendim sonra neden soruyosun dedi arkadaşım ne anlatmaya çalışıyosun dedi hiç can sıkıntısı dedi onunla tekrar kavga ettim arkadaşım ona karşı bişi hissetmediğini söyledi ama ondan ayrılamıyo bi türlü tek konu bu değil eski sevgilim arkadaşımın aşkla ilgili durumlarını beğeniyo bendfende arkadaşım için ayrıldı galiba napıcam şimdi ben ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bişey anlamadım bacım. Kimin eli kimin cebinde la ?

0|0
    0|0
    • eski sevgilim kankama yavşıyo kankam yüz vermiyo ama artkadaşlığını kesemiyo

Erkekler Ne Diyor 7

• Konudaki ''Eski Sevgili'' kelimesi kesinlikle senin için eskide kalmamış. Hayır eskide kaldıysa eğer neden hala görüşüyorsun? Amacı seni kıskandırmak ise eğer çok iyi yapıyor emin ol. Ama eğer kıskandırmak değilse bu sefer daha da büyük hayal kırıklığına uğrayacağından hiç şüphe yok. Kesinlikle bir an önce ''Eski'' yi eski de bırak derim..

0|0
    0|0
    • ama onların beraberliğine dayanabilirmiyim az mantıklı ol

• İşte bu da seni hala ''Eski Sevgili''ne karşı ilgi duyduğun düşüncesine itiyor beni. Sen de mantıklı ol bak anlayacaksın dediğimi..

• kısasa kısas. sen de onu bir erkek ile kıskandır. senin üzüldüğünü görmesine fırsat verme.

0|0
    0|0
    • hiçbi insanı kıskandırmak için duygularıyla oynayamam

• kimsenin duygusu ile oynamıyorsun. kıskandırma konusunda sana yardımcı olacak erkek bunun bir oyun olduğunu bilecek. Sana ben yardım ederim diycem de çirkinim be.. erkek arkadaşın beni kıskanmaz. alay konusu oluruz.

• ee sonra tüm mahalle tren yapiyor mu?

0|0
    0|0
  • En büyük hatayı sen yapmişsin...

0|0
    0|0
  • Arkadaşına güveniyorsan sorun olmaz eski sevgilin debelensin durusun

0|0
    0|0
  • işte tanıstırmıcan kımseyı..

0|0
    0|0
    • pişmanım :(

• bende tanıstırdm onun en yakn arkadasyla sevglı yaptm, bu ondan ayrıldı bende benmkınden ayrılınca benmkıne yavsadı. bebişim falan dedı, ana avrat saydm buna gordugum yerde öldürcem

• Soru başlığın beni öylesine tahrik etti ki okuyacak enerjim kalmadı.s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer aranızda tek bir güven eksikliği yaşanmışsa bırak ikisnide ama eğer arkadaşına çok güveniyorsan onunla konuş düşüncelerinden bahset ve uzak dursun o çocuktan yani kötü bişi yapacağından değil çocuğun düşüncelerinden dolayı aranız bozulabilr bence arkadaşınla konuş ve arasına mesafe koysun

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten kardeşim dediğin insana güveniosan bu kadar kasma kendini ,ama o eskilin tam bi şeytaaan ;)

0|0
    0|0
    • napayım o eski sevgilime ders vermek istiyorum

• O senden intikam almaya şuan farkındamısın bilmem en yakın arkadaşını kullanarak bence biran önce o arkadaşını eski sevgilinden uzak tut ve o eski sevgilinede bizden uzak dur çıkma birdaha karşımıza de .

• Arkadasina guveniyorsan bosver gerisini.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmayacaksın tabii ki. Ikisiyle de muhattabı kes.

0|0
    0|0
  • Arkadaşına güveniyosan rahat ol eski sevgilinle bağını kopar muhattap olma

0|0
    0|0
  • Agzini burnunu t kasarin:@ niye gerildim yala

0|0
    0|0
Yükleniyor...