Sigarayı bırakmayı denediniz mi?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere sigara günümüzün en yaygın kötü alışkanlığı. Peki aranızda bırakmaya çalışan veya geçmişte bırakanlar varmı ? Ben bugün sigarayı bırakma merkezine gittim ve çok hoşgörülü bi doktorla orta kararı bulduk.Başta psikiyatriye gidicem ve kişisel problemlerimi çözdükten sonra sigarayı bırakmak için tedaviye başlayacağım ve bırakma konusunda kendimden çok eminim. Ya siz ? Bırakabilirmisiniz ? Bırakmak için neler yaparsınız ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmadım hiç biırakmayı deneyeyim.Kafanda bitiremedin mi hiç bir şeyi araç olarak kullanma hem cebini yakar hem de vaktini.

0|1
    0|0
    • 8 yllık içiciyim , eğerki sigaraya verdiğişm parayı biriktirseydim bugün bir araba alır her ay 200 tllik yakıt alabilirdim. dediğin çok doğru !

• Ben içmediğim halde para biriktiremedim:))

Kızlar Ne Diyor 4

• Denemedim.. ölmek istemiyorum ki.

0|1
    0|0
  • bırakıyorum başlıyorum...hiç değişmedi

0|1
    0|0
    • Bırakmak için geçerli bi sebep olmalıymış kişinin. belki bu sebebi bulamamışındır

• Sigara içmiyorum zaten de babam içiyor.

En çok istediğim şey de babamın sigarayı bırakması.

Her gün ona baskı yapıyorum zaten,destek de olmak istiyorum sadece ve sadece şu sigarayı bıraksın başka birşey istemiyorum.

Göz göre göre ölüme gitmekten başka birşey değil bu.

0|0
    0|0
  • hiç denemedim,düşünmüyorum da.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• martta bıraktım, bırakmak iyidir

0|1
    0|0
  • Bütün herşey beyinde bitiyor bırakacm dedim ve sigara paketini buruşturup. attım sigara uzatanlardan da aldığım sigaralari önlerinde bir daha bana sigara vermeyin diyerek kırdım attım sigara ne zaman içme isteği duysam meyve suyu çerez meyve falan aldım. sigaraya verecegim para ile.

0|0
    0|0
  • 8 yıldır içiyorum.

6. yılımda irademi ölçme amaçlı bırakmaya çalıştım. 1 ay kadar kullanmadım. Sonra tekrar başladım.Tekrar Başlama sebebi bu meleti sevdiğimden aslında.

Bırakmak için neler yaparsanız sorusu; aslında bırakmak ısteyen bırı herturlu bırakır fıkrımce. Yani ilaçtır nikotin bantıdır vs gereksız bence. Sıkıntıları oluyor tabı asabiyet yapıyor insanda fakat iş kafada bitiyor gerçekten.

0|0
    0|0
  • Çevremdeki 10 kişiden 6 sı içiyor , tıp fakültesi üstelik :D

Birkaç seneye başlarım gibi ben de :))

0|1
    0|0
  • zamanında denedim bıraktırmaya çalışanlar başlayınca bir daha düşünmedim.

0|1
    0|0
  • günde birbuçuk paket sigara içerdim bırakalı 4 sene oldu..

0|0
    0|0
  • Denedim olmuyor...

0|0
    0|0
  • hiç bulaşmayacan gardaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...