Kız arkadaşımın bana yalan söylemesi beni deli ediyor. Neden böyel bir şey yapıyor olabilir sizce?

arkadaşlar sorunum şu : kız arkadaşım yaklaşık 2 yıldır bir sitede pişti oynuyor.Sitede olduğu zamanlarda ne yaptığını sorduğumda oturuyorum vs diyor.Oyun oynadığı siteye bende üye oldum ve bir kaç defa telde bana tv izliyorum dediği halde bunu oyun oynarken yakaladım.Geçen gün yine aynısı oldu ve bir kaç kere bana yalan söylediğini oyun oynadığını fakat bana oynamadığını belirtti.Bi kaç defa başka arkadaşımın nickiyle girdim oyun oynadım.Sonra kendi nickimle girdiğimde benden çok az önce girdiğini söylüyor.Bana işim var bekle diyor,bu sırada arkadaşımın nickiyle soru sorduğumda cevap veriyor.Oyun oynamasına birşey demiyorum ama yalan söylemesi beni deli ediyor.Sizce neden böyle birşey yapıyor olabilir ?Ne yapacağım ben?Siteyi yasaklasam bu sefer başka bilmediğim bir nickle girip oyun oynamaya devam edeceğini düşünüyorum...

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• yalan söylemesi yanlış ben olsam farklı nick alır ağzını yoklarım

0|0
    0|0
    • onu da denedim art niyetli bişi yapmıyor ama beni ihmal ediyor oyun uğruna

• demekki bağımlı

• sanal da olsa bir arkadaş çevresi oluşuyor insanın.O yüzden bağlanıyor insan

Kızlar Ne Diyor 8

• Oyun oynarken tv izleyemicek kapasitede ise ayril

1|0
    0|1
  • Sıkmayın kızları artık. Siz erkekler niye böylesiniz hiç anlamıyorum. Kızı kısıtlıyorsun ki yalan söylüyor. Al karşına bak Canım istediğin kadar oyna problem değil kızmıyorum özgürsün bu senin sevdiğin şey tabi ki yapabilirsin. Rapor vermek zorunda değilsin tabi ki ama ne yaptığını nasıl olduğunu merak ediyorum, sorduğumda da dürüst bir cevap istiyorum. Sana duyduğum güveni kaybettirme ilişkimizde yalan olursa mutlu olamayız gibi gibi gibi

0|0
    0|0
    • ona hiç bir zaman oyun oynadığı için kızmadım.Ona bana kızacağını düşündüğüm için böyle bişey yaptım yalan söledim dediğinde bile oyun oynamasında sakınca olmadığını ve bunu sorun etmediğini söyledim.

• oyun oynamak için giriyosa sende ne güzel üye olmuşun birlikte oynayın işte ne güzel ne diye saklıyo yani senden burası değişik kardeşim yani aklına bişey sokmak istemem ama

0|0
    0|0
    • aklım çok karıştı...oyun oynamak için giriyor ve ordan tanıdığı kişilerle sohbet ediyor.genellikle bayanlar ve samimi bir şekilde davranıyor.Yanlış bir konuşmasını görmedim.Bazen arkadaşımın nickiyle giriyorum oyun falan oynuyorum denemek için herhangi bir sorun görmüyorum

• aklını karıştırma o zaman kardeşim sohbet etmeyi seviyo demekki sen oluncada rahat olamıyodur ondan yalan sölüyodur.bişey karıştırsa adını değiştirip öyle girer ruhun bile duymaz demi.güven sevdiğine boşver:)

• ya ben güveniyorum ama şeytan arada dürtüyor işte kardeşim içime birden kurt düşürüyor :)

• o tarz şeyler pek tekin değil ya illa muabet ortamı oluyor ve zaten biliormuşşunda kapatmasını söyle insansa dinler

0|0
    0|0
    • kapat desem ne değişecek ki ? kapattım diyecek gidip başka bir nickle oyununu yine oynayacak ve benim bundan haberim olmayacak.

• bende o tarz siteye takılmıştım eskiden ve bağımlılık yapıyor bırakamıyor insan

• bak kız nasıl öldürürüm demiş aynı davranışları senden de beklıoruz:)

• onun ki oyun oynamaktan çok oyun oynarken sohbet etmek sanırım. ya da her akşam oyun oynarken sohbet ettiği biri var ona takılıp kalmış olabilir..

0|0
    0|0
    • yok sürekli takipteyim farklı kişilerle oynuyor.Şöyle bir durum da var annesi ile yaşıyor ve dışarı çıkmıyor.Sanırım dışarıyla ilişki kurmak yerine böyle bir şeyi tercih ediyor.

• valla bilemedim bende şimdi:/

• canın saolsun arkadaşım

• Oyunun yanısıra chat de oluyor o sitelerde, o durumdan dolayı hoşlanmayacağını düşünüyor olabilir.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama konuşmalarında art niyet yok.Muhabbet etmiyor da değil ediyor ama seviyeli

• Yine de tehlikeli, aklını çeliveren olur. Artı ben olsam, sevgilim böyle oyun sitesinde muhabbet edecek insanlarla, çok fena kıskanırım ve kesinlikle istemem. Ki öyle sitelerde acayip derecede hatunlarla tanışma meraklısı erkekler var. İki oyun oynayıp hemen muhabbet kurmaya çalışıyorlar. Sen sevgiline güvensen de onun aklını çelen olur.

• aynısını bende diyorum çocuk değilim ben ne yaptığımı biliyorum diyor.sadece oyun için vakit geçirmek için girdiğini söylüyor.

• kızsana trip yapsana ne diyelim ki ayrılmı diyelim

0|0
    0|0
    • kızıyorum bi daha yapmam diyor haklısın diyor ama bir süre sonra yine aynı...

• ..Konuşmayı neden denemiyorsun ? Anlat kızgınlığını içine atma ...

0|0
    0|0
    • konuşuyorum ama yanlış bişey yapmıyorum senden bişey gizlemiyorum istersen beni tanıyanlara sor diyor şifremi vereyim gir bak yazanlara felan diyor

• inş ama ben hiç zannetmiyorum bırakacağını...

• Ayrı şehirlerde olmakta zor tabi oyalayamıyorsun sende oyunda ona sapıklık yap bişiler de o da bıraksın ip adresini buldum geleceğim sana şöyle böyle de felan o da korkar bırakır oyunu yani ben bırakırdım :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Aranıyor.

0|0
    0|1
  • buna senin yapacagın bişey yok ya senin tepki vermenden korkup yalan söylüyor yada arkandan iş çeviriyor...

0|0
    0|0
    • oyun oynadığı için kızacağımı düşündüğü için böyle birşeye kalkışıyor.

• yalan söylediğini ıspatla ona karşı ve affetme yalandan nefret ederim şahsen muhtemelen o sitede ilgilendiği biri vardır veya sohbet etmekten hoşlandığı birileri

0|0
    0|0
    • yalan söylediğini ıspatladım ve bi daha öyle bi hata yapmayacağını söylemesine rağmen hala yapıyor.Siteye birisi için girmiyor sadece muhabbet ve zaman geçirmek için giriyor.Bundan eminim.Bağımlılık da var ayrıca o yüzden bırakamıyor.

• arkadaşım ben senin durumunu çok yaşadım ve hislerimde hiç yanılmadım umarım senin durumunda yanılıyorumdur sevgilin alışkanlıklarından kolayca kurtulamaz vakit geçirmek için giriyorsa neden yalan söylesin ki aynı sitede hem muhabbet eder hem oyun oynarsınız öyle demi

• oyun oynadığını bildiğim zaman benim kızacağımı düşündüğü için öyle davranıyor.Bazen sitede olduğunda söylüyor ben girdim sende gel oyun oynayalım vs seyler

• Dert edinecek başka şey yok herhalde. Ne güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...