Onlar benim en güvendiğim insanlardan bir kaçıydı. Siz bu durumda ne yapardınız?

Benim 8.sınıftan bu yana çok yakın iki erkek arkadaşım var (şu an yaşım 21),bunlar benden öncede çok yakındılar ben sonradan dahil oldum aralarına. bütün sorunlarımızı konuşurduk,bi kardeş kadar yakındık.biriyle diğerine göre daha samimiydim ona sevdiği kızla ilgili taktik veriridim hergün olmasada en az gün aşırı telefonda uzun uzun konuşurduk.diğeriyle mesajlaşırdık sürekli.mesajlaştığımın bana karşı hislerini sonra anlamaya başladım arayana söyledim dolaylı yönden bak ben kmseyi sevmiyorum,uzun sürede hayatımda kimseyi istemiyorum diye.sonra mesajlar azalmaya başladı,bu arada arayanla aram hala iyiydi.yaklaşık 3 ay sonra öğrendim ki sevgili yapmış mesaj atan. hiç mesaj falan atmıyo,geçenlerde mesaj atmış napıyorsun hanfendi diye konuştuk başka şehirdeydi izne gelmiş bende başka arkadaşlarından fırsat bulursan görüşürüz dedim.sonra ikisi birden ne arayıp ne sordular.sürekli arayana dayanamayıp mesaj attım sorun ne diye cevap atmadı bikaçgün sonra son kez soruyorum dedim çok yoğunum unutuyorum falan dedi.hala ses soluk yok.diğeri zaten artık mesaj atmıyo.

yani ben ne yapmışım gerçekten anlamadım,kendmi kötü hissediyorum onlar benim en güvendiğim insanlardan bir kaçıydı.şimdi de mesaj atayım diyorum madem öyle birdaha görüşmeyelim diye yada arayıp söyleyim sizce gerek var mı,siz bu durumda ne yapardınız?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olaylara yorum yapabilmek için yeterli bilgiye sahip değilim onlar nasıl kişilr bilemem ve ya sana açılan kaç yaşındayken açıldı telefonla konuştuğundan böyle birşey sezdin mi vs. Ama anladığım sabır gösterirsen eninde sonunda belki 2 ay sonra mesaj yazacaktırlar. Sabredemezsen de mesjla olacak birşey değil. Daha çok sevdiğini telefonla ara düşüncelerini söyle. Onun ses tonundan cümlelerinden ne yapacağına karar verirsin sonra

0|0
    0|0
    • bu sene sezdim daha önceden olduğunu sanmıyorum,ünv.dolayısıyla ben başka şehirdeydim sadece yaz tatillerinde görüşüyorduk.bu yaz hiç görüşmedik mesela.çok iyi insanlar,yamuk yapmazlar,arayan hep kardeşim diye hitap eder onun 1 senelik kız arkadaşı var onla da sürekli görüşüyordum mesela.ararsam ağlarım gbime geliyor çok doluyum çünkü.

• dayan. psikolojini ağlamamaya odakla. belki ağlamanı engelleyen güzel şeyler söyler dene derim

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdi youtube yi aç ve arama yerine 'sprite arkadaşın seninle birlikte olmak istiyor' yaz ve ilk çıkanı izle :) Ama mutlaka izle

0|0
    0|0
    • yani artık ikisininde kız arkadaşı olduğu için mi diyorsun?

• Kız arkadaşı olana kadar seni kullanıp kız arkadaş yapınca sana posta koymuşlar gibi görünüyo burdan

• Gizli Kullanıcı bacı: bence hiç gerek yok atma yani.

0|0
    0|0
  • bacanak çok uzundu okuyamadım k. bakma ya

0|0
    0|0
    • gerçekten canım sıkkın okumadıysan niye yorum yapıyorsun ne gerek var ki?

• Ben olsam hiçbirşey yapmazdım..Salla gitsin onları..Arayacakları varsa ararlar zaten..sıkma canını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arama,olayları akışına bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...