Siz erkek olsaydınız sizden küçük bir kıza nasıl açılırdınız?

sizden on yaş veya daha küçük bir kıza nasıl açılırdınız? ona duygularınızı nasıl anlatırdınız?

Güncellemeler:
kızın yaşı 18-19

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• 10 yaş küçük bi kıza açılmazdım :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• valla 10 yaşındaki birinin eline bebği vrip al bunla evlen desen kimse kabul etmez . ama 30 yaşındaki birine 20 yaşındaki biriyle evlen desen havada karada kapar. aradaki fark ne anlayamıyorum. pek fark yok ama insanlar bunu anlayamıyo. yaş farkı en fazla 2 olmalı. böylece kişiler birbirlerini daha iyi anlar

0|0
    0|0
  • bilmiyorum inu benim amcamlara dayimlara sormam gerekir hepsinin esleri ortalama kendilerinden 10 yas kücük bir babam yasina uygun birini almis:)

0|0
    0|0
    • kiz olgun gösteriyorsa sende genc duruyorsan olabilir ama yasini gösteriyorsan kiz istemeye bilir benden demesi

• ben erkek olsaydım kızlar benden cok hoslanrdı denedm gördm taklit yaptım kız arkadaslarm laan ben bile etklendm ama bunu kimseye syleme demsti:) sesim ck tatlı glyms bde sertmsm neyse.benden hoslncgı için srn olmazdı pat dye sylerdm.d

0|0
    0|0
  • ben erkek olsaydım 40 lı yaşlarıma yaklaşırken evlenirdim kendimden 10 yaş falan küçük birinle sanırım ama ben 30 kız 15 yaşındaysa olmaz yani bilmem anlatabildim mi kızında olgun lması gerek

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Naber benden on yas veya daha fazla kucuk olan kız nassın, tanısalım mı ? Sana çikilat alayım mı?

1|0
    0|0
  • öyle bi erkek olmak istemezdim

0|0
    0|0
  • 10 sene sonra açılırdım

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum derdim kısa ve öz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 10 yaş çokmuş be.

1|0
    0|0
  • yaptım ben valla kafadan girdim muhabbete. beni olduğumdan 8 yaş küçük zannetmişti, ben de onu 4 yaş daha büyük zannediyomuşum

0|0
    0|0
  • sana pastel boyalar alıcam, seni parka götürcem diyip kandırırdım

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...