Galatasaray ın Şampiyonluk Şansının Bıttiğini Söyleyenler Biz Bitti Demeden Hiçbirşeyin Bitmeyeceğini Hala Anlayamadılarmı?

Daha ligin bitmesine 16 hafta varken ve sadece 3 puan gerideyken bunu neye dayanarak söylüyorlar merak ediyorum. Şu anda Ligin en iyi kadrosuna sahibiz soruyorum size ligde Sneijder kalitesinde başka bir oyuncu daha varmı? Muslera gibi bir kaleci daha var mı bu ligde? Üstelik daha Fenerbahçe ve Beşiktaşla maçımız var, ve bu sene bu iki takıma neler yaşattığımızıda herkes biliyor. Galatasaray bitti demeden hiçbirşey bitmez bunu defalarca size ispatlamamıza rağmen bunu hala ankayamadınızmı?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Muslera 💜

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe <3 varken zor aslan parçaları bir köşede oynayın siz

0|1
    0|2
  • Fanatik olmama rağmen umudum yok rakipler kontra oynadılarında Galatasaray yeniliyor katı defansa karşı umut ve burak hiç bir etki gösteremiyor.

0|1
    0|2
    • Bu kadro bu sene kurulmadı. Şu anki kadromuz son 2-3 yılda kurulmuş bir takım vr bizim bu oyuncularlar ne kupalar kazandigimizda ortada

• Bende diyorumki biz bu oyuncularla birçok kupa kazandık ve kazanmayada devam ederiz

• Galatasaray 4. Yıldızı takar takamaz değil yedekleri pek iyi deģil

• anlayamamışız demekki.

0|0
    0|1
  • Şampiyon belli 2. Kim?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Dostum şu an arada sadece 3 puan var tabiki Galatasaray 4. yıldızı takabilir takamaz değil ama en az bizim kadar BJK ve FB ninde şampiyonluk şansı var kaldıki bana göre Fenerbahçe büyük maçları kendi evinde oynaması bir avantaj bakalım bu hafta Trabzon maçında bunu kullanabiliyormu kullanırsa ki bizide yenerse baya bir avantajlı olur yok kullanamazsa Galatasaray şampiyon olur bence diğer maçlarda 3 takımda puan kaybeder daha gönlümüz Galatasaray ile beraber sadece 3 puan fark varken karamsarlığa gerek yok.

0|1
    1|0
    • Ben Fenerbahçe ile Beşiktaş ile oynayacak olmamızı büyük bir avantaj olarak görüyorum derbilerdeki performanslarımız ortada. Galatasaray bu sene çok yiprandi takımda bazı şeylerin iyi gitmemesi normal ama bunlar üstesinden gelinebilecek şeyler ve ligin en iyi kadrosuda bizde

• İnş bizde öyle ümid ediyoruz 3 puanlık bir fark kapanmayacak bir fark değil bunu herkes biliyor.

• Fb ile macınız kadı köyde bunu bir fırsat olarak düşünmen ilginç ayrıca fb liyim ama şu an demba ba daha iyidir sneijder den kanimca

0|2
    0|2
    • Kadiköyde olunca ne oluyor maç 2-0 yenikmi başlıyoruz? Ayrıca şu anda Sneijder i Mourinhonun , Van Gaalın ya da Arsen Wenger in eline verseler direk alırlar ve ilk 11 de oynatırlar Dembabayı ilk 11 oynatmayı bırak takımlarına alirlami acaba

• hasta Galatasaraylı olmama rağmen takımın performansını iyi bulmuyorum.. ama şampiyonluk şansımız da fener ve başiktaşın neyse onlarınki ile aynıdır...

0|1
    0|0
    • Nasıl bir performans bekliyorsun takımdan?

• prandelli sonrası hamza hoca çok iyi bir hava getirdi takıma tamam ama.. savunma da daha dikkatli olmalıyız.. sürekli değişen partnerler ve sakatlıkta defansı aksatıyor tamam ama.. bursa biraz şanslı olsaydı son maçta hezimete uğrayabilirdik.. diğer maçlarda da çok pozisyon veriyoruz... kimsenin beğenmediği burak olmayınca hücum performansı da gözler önünde..

• galatasaray bu kötü kadrosuyla lig sonu değil şampiyon ikinci olsun eşek gibi anırmazsam burdan istediğin hakareti yap.

0|0
    0|1
    • Ligin en pahalı kadrosu bizde nasıl kötü kadroymuş bu?

• Bu farklı mesele. Oyuncular formsuz olabilir isteksiz olabilir fakat bu onların kötü oyuncu olduğu anlamına gelmez

• Ama bak yukarida ne demissin ligin en pahali kadrosu bizde diye sacmalik bence

• Aklınızdan çıkarmayın TÜRKİYEDİR GALATASARAY!!!

0|1
    0|1
  • puan farkı 3,5 diyodunuz :D

0|0
    0|0
  • Ahhh siz galatasaraylilar yokmusunuz siz bursa macinda gordum sneijderi cerceveyi bulamadi. LiGin daha bitmesine dedigin gibi daha cok var ligin sonunda acarsin bu konuyu ;)

0|0
    0|0
    • sneijderin adı var geçmişi var ama şuanda kendi yok:))

• Bunu ben demiyorum Mourinho diyor anlayabilmişsindir umarım.

• Hay senin mourinhona :) anladik tamam sizsiniz :)

• Tamam.

0|0
    0|1
  • Aslan bitti demeden bitmez...

0|0
    0|1
Yükleniyor...