Erkekler sevdikleri halde neden ilgisiz davranırlar?

Erkekler sevdikleri halde neden ilgisiz olurlar? Tamam şirkette patron konumunda işleri yoğun ama onun dışındaki zamanlardada hep ben arıyorum mesaj atıyorum ben atarsam atıyo yani tenezzül edip kendisi atma gereği duymuyo. Zaten bi iki msjdan snra canm işler yoğun, yada akşamları uykum geldi falan. Ama kesinlikle beni sevmediğinden değil ondan hiç şüphem yok...

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlar üzülmeyin ama bu doğru bi tespittir.bir bayana nekadar çok posta koyarsan okadar sana bağlanır :))oda seni tahmin ettiğinden daha çok seviyodur merak etme

0|0
    0|0
    • ayneeen öyle=) Kendine güveni geliyo tabi nasıl olsa arıyo seviyo beni yaa bende sevilcek adamım işte falan diye büyüklenmeler sanırım :)

• büyüklenme gibi bişi olcanı sanmıyomda.bi şekilde kendisinin senden 1 adım önde olduğunu göstermek istemessindendir :)) en iyi cevap beni seçtiğin için teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 12

• bilmem başıma bir kezde olsun geldi...

eğer onun farkı yoksa ilgisiz olur çünkü onun farkını kendine veremiyor.

mesela anlatacaklarımı düşüncelerimi sevgimi gülümsememi öfkemi sabrımı sevgilime saklarım.

Onun bir farkı olmalı...

buda ancak böyle olur diye düşünüyorum.

Ancak,bazıları varki onun sevgisini ilgisini elle tutabilmek ister.Şekillendirmek onunla oynamak ister.Buda 2 tarafıda çok yorar...

0|0
    0|0
    • Anladım.. Rahat bırakıyorum bende napayım.. Nasıl olsa bi şekilde görüşüyoruz. sorun bnde yani pek sosyallik olmadıgı için hep evdeym onun halinden anlamıyorum üstüne gidiyorm sanırım

• Hesapları kim ödüyor?

0|0
    0|0
  • Allah oyle yaratmis, bir sirkette mudur konumunda calisan kiz arkadasim var. Kadin iste millete sinirlenir falan ama evde her on dakikada bir sarilmak ister. Bazen kendi kendime kalmak isterim, sabah kalkip mesela gazete okurum rahatsiz edilmek istemem, saril ben de sarilayim ama bu 10 dakka da surmesin degil mi ?

Yani bence kadin ile erkegin yapisindan, yoksa erkek sever ama bencildir biraz

0|0
    0|0
    • dmi bncede öyle fazla ilgi sıkıyo sizi yani rahat bıraklmak istiyosunuz

• "Tamam şirkette patron konumunda..."

Hadi yine bir şey demiyorum, bunu görmedim sayacağım. Dediğin kadar yoğunsa haliyle yorulup dinlenmek isteyecektir, bu da normaldir yani. Kadınların "başım ağrıyor" bahanesinden çok da uzakta sayılmaz.

Ayrıca genel bir kural şudur, ilgi çekmek istiyorsan ilginç olman gerekir. Kimse ilginç olmayan bir şeyle veya biriyle ilgilenmez.

0|0
    0|0
    • Haklısın bunu diyen ikinci kişi oldun. Buna dikkat edicem

• Iliskiler gunumuzde kariyerden ve is hayatindan bosta kaldigimizda hos vakit gecirmek yontemi sadece.Aileler de ayni kategoriye girmeye basladi coktan.

0|0
    0|0
  • seni kendine bağlamak için

1|0
    0|0
    • daha çok üzülüyorum ve soğumaya başlıyorum bu sefer bende atmıcam diyorum sinir oluyorum

• dayanamıyorum kiiiiiiiiii :D

• bir oyun bu iste sabretmelisin o ilgisiz tavirlariyla ilgini cekiyor iste

• Erkek seviyorsa hiç bir şekilde ilgisiz kalamaz istediği kadar yoğun olsun fark etmez ki bence bu ilgisizlik değil umursamamazlık şüphe et derim sevgisinden. Kendi düşüncem sadece..

0|0
    0|0
    • evet bazen bende şüphe duymuyo değilim açıkcası ama yani onun yapısı böyle.. yanyana geldikmi sevmeye sarılmaya doymaz yani sanırım işler yuzunden

• kadınlar tatavadan başım ağrıyor diyor tepiyor erkeği... ne yani erkek yorgun olamaz mı? arkadan pil mi kaktırdın haberi olmadan da bu kadar verim bekliyorsun:)

0|0
    0|0
  • ilgi göremek için bunu sadece erkekler değil kızlarda yapıyor..:)

0|0
    0|0
    • evet msjları kesince pat rolleri değişiyorz :D o arıyo bu sfer

• bu iş böyle amaç zaten yükü paylaşabilme 2 tarafta mutlu oldunmu tamamdır:D

• Evet aşırı ilgiden buldumcuk olmuş:) geçmiş olsun ama çaresi var. Zamanla ilgisi geri döner.

0|0
    0|0
    • Tanıdığımdan beri böyle=) Dediğim gibi sevmediğinden değil. Yapı meselesi malesef...

• Sevgisinden eminsen sorun yok böyle devam ama erkek milleti çok güvenme

• seven insan, düşünen insan arar sorar, düşünür, hislerini aktarir

0|0
    0|0
    • Bunu biz kızlar yapıyoruz genelde.. Erkekler gün içinde pek oralı olmuyo

• cok sevmiyordur ya da sen cok ilgi bekliyorsundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seninde ona gercekten ilgi duydugunu gostermeni bekliyor olabilir ... ama cokta ustune dusme derim biraz sende soguk dawran sonra alısır falan ..

0|0
    0|0
  • değer veren insan düşünen insan bu kadar az zaman ayırmaz senin için küçükte olsa adım atar.

0|0
    0|0
    • daisyelif86 genelde bu tip insanlar kendilerini avutacak mantıklı bir neden ararlar bu da onlardan birisi.Ben insanların kendilerini kandırmalarına üzülüorum gerçekleri gördüğümüz halde anlamak istemiyoruz çoğu zaman sanırım.

• Yoğunum diyorsa yoğundur, "hayır değilsin" demek gibi bir şansımız yok. Ama elbet bir tatil vakti gelecektir, o zaman gerekli gözlemleri daha rahat yapabilirsin.

• aynı sorun benımkınde de var bende anlayamadım neden oldugunu ama bence de cok ılgıden ben ılgı gostermezsem hemen o baslıyo :)

0|0
    0|0
  • peşinden koşturmaya çalışıyordur. dikkat çekmeyi seviyor olabilir senin böyle düşünmeni sağlamak istiyor olabilir. bir sürede sen arayıp sorma mesaj atma asıl nedenini anlarsın. bu ara da o ne yapıcak

0|1
    0|0
    • çok bilmiş :)

• ben birkere birgün içinde hiç msj atmadm arayıp sormadım=) ertesi gün meraklanmaya başlamş hemen aramştı=) hehehe bu erkekler böyle ya

• Çalıştıgı için cok yoruluyodur ondan. En önemli neden ise erkeklerin geninde var :D

0|0
    0|0
  • 3 gün sende atma 3üncü gün seni arayıp ne oldugunu soracak ama sakın senden haber almasın

0|0
    0|0
  • sevmıyordur yeterınce

0|0
    0|0
  • arama sorma mesaj atma ilgi gösterme bakalım ne oluyo... sevgisinden şüpen yoksa gör olanları... ama zaman gerekli sabır sabır...

1|0
    0|0
    • aramayıp sormadığımda bir süre sonra telaşlanıp kendisi arıyo seviyo yani ama ben isterdimki boş zamanlarındada sürekli konuşalım sanırım ben çok ilgi bekliyorum =/ o msjlaşmayı falan pek sevmiyo hemen tekdüze şeyler yazıp geçer önemli bişy oldumu arama yapmayı seviyo...

Yükleniyor...