Kızların arkadaşımsın sen benim bakış açısı değiştirilebilir mi?

bu bakış açısı yüzünden çogu kız beni reddetti. yani bu kızların bu cevabını değiştirebilir miyiz? nasıl değiştirebiliriz ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kız başkasına aşık değilse değiştirebilirsin. Üstelik öyle gözünü kısmanda bıyık altından gülmende gerekmiyor :D sadece kıza sıcak soğuk etkisi yapıcaksin. Yanii, bazen onunla vakit geçirmek istediğini belli ediceksin, ona tatlı gülücükler atıcaksın, göz falan kırpıcaksın. Baska zamanda kanka ayağına yatıcaksın baska kızlarla ilgileniceksin. Ve kızın kafası karışıcak ama çaktırmicak. Bi sure böyle devam ediceksin kız bu duruma alışıcak. Alıştığı zaman az ilgi gösterip daha çok kanka gibi takılıcaksin bu sefer ilgini özleyip o senle ilgilenicek. Ama yelkenleri suya indirmiceksin! Indirirsen kız vazgeçer. Bizzat tarafımdan onaylanmış bir yöntem. En yakın arkadaşımdan bu şekilde hoşlanmıştim ama o bu durumun farkında bile değildi. :)

0|0
    0|0
  • neden değişmesin ki. sonuçta bütün kızlar aynı düşünmüyo, elbet vardır senide sevgili olarak beğenecek biri:)

0|0
    0|0
  • evet değişebilir

0|0
    0|0
  • o bahane arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Arkasindan kos yalvar nazlandir. :D

0|0
    0|0
    • denedik onu da ama olmadı değişmedi.. :D

• Bahane onlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hep arkadaş gibi yaklaşıyorsundur, çekici değilsindir vs

aradan zaman geçtikten sonra daha çekici biri olarak geri dönersen şansın olur, cevabı değiştirmeye çalışırsan daha çok batarsın

daha da çekici biri olman gerekiyor, olduğun zamanda ise genelde eskiye değil yeniye odaklanırsın, çünkü tahmin ettiğinden daha iyi bir noktaya gelmiş olursun

ohh yeah

0|1
    0|0
  • Bu genel bi bahane olup; "tipim değilsin" yada "adaya felan düşersek belki" manasına gelip baya zorlanacağının bi durum :D tabi " arkadaşız biz olurmu öyle şey" vb gibi bişi söylediyse.

0|0
    0|0
  • elbette.ama kızla ne süredir tanıştığın çok önemli.eğer uzun süredir tanıyorsan işin daha zor.hatta imkansız gibi

0|0
    0|0
  • kisik gozle bakacaksin biyik varsa altindan gulumse ama kadir inanir gulucugu sart hadi hayirlisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...