Takımınızın gol yemesi ve sizin durumunuz.

Tuttuğunuz takım gol yediği anda neler hissedersiniz ? Neler yaparsınız ? Mesela ben gol yediğimiz anda susarım ve hiç konuşmam.

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Kufur edebilitemin artış gösterdiği dakikalardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Önce kısa bir şok yaşanır, öyle kalırım, hiçbir şey söyleyemem...

Sonra "zaten böyle oynarsak olacağı buydu","aferin(!)","inanmıyorum yaa nasıl olur" falan deyip futbolculara aşırı kızarım..

Daha sonra polyanna olup, " hakem düdük çalmadan maç bitmez,elbette biz de gol atarız" deyip maçı izlemeye devam :D

0|0
    0|0
  • Takımıma güvenim bitmez son düdük çalana kadar mağlup olmuş sayılmayız hem karşı takımda gl atmalıki heycan olsun:)

0|0
    0|0
  • Bir boşluk oluyor, olmuyor degil :)

0|0
    0|0
  • üzülürüm susarm :)

0|0
    0|0
  • Valla bi erkek gibiyim nasıl utanamadın lan o topu , ya bak şöyle yapsaydı yemeyecektik gol işte. Yok abi ben diyorum bugün iyi değiller diye .. Kız olma modundan çıkıyorum.

0|0
    0|0
    • yok anormal değilsin..maç izleyip , maç sonu özetleri izleyip gece ahmet çakırı izleyip uyuyan kız arkadaşlarım var..:))

• Küfür ederim icten. Bazen distan.

0|0
    0|0
  • yenecegimiz garantiyse,alkışlarım bile.

0|0
    0|0
  • sinir olurum içime atarım twitter da karşı takıma söver dururum :D

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım, fanatik degilim, futbolla ilgilenmiyorum, biraz uzulebilirim sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben yediğimiz ya da attığımız gollerden çok kaçırdığımız gollere reaksiyon gösteriyorum mesela Necati benden çok küfür yemiştir ama bazen takımımın gol yemesini istediğim dakikalar bile oluyor çünkü oyun kötü oynanıyor ve bizim ülkede oyuncu değişikliği yapmak için mutlaka gol yenmesi gerektiği için gol yesekte Baros oyuna girse diyorum

0|0
    0|0
    • süper finaldeki gs1-2 fb maçında da volkan çok küfür yemiştir heralde senden :)

• derbi ve avrupa maçı ise dünyam yıkılır

0|0
    0|0
  • Aklıma okula gidince diğer takımı tutanların edeceği laflar gelir ve sonra Hayatıma kalığı yerden devam ederim

0|1
    0|0
  • kal geliyor abi :D

0|1
    0|0
  • Gol yediğimiz dakika çok önemli kritik dakikalarda gol yemiş isek ve çevrilemiyecek gibiyse yerimden bir kalkıyorum dolaşıyorum şöyle bir sonrada susuyorum...

0|0
    0|0
  • eskiden sinir olurdum..şimdi umursamıyorum..kazansa benim cebime para girmiyor sonucta

0|0
    0|0
  • defansdaki 3 lü nün kulaklarını cınlatırım

0|0
    0|0
  • gol yediğimiz anda hata varsanerden baksan 5 dk aralıksız nefes almadan söverim ama gol skora bi etki etmesse sorun olmaz bazende nasıl oluyo anlamıyorum ama takımım gol yiyince bi tane daha yese diyorum

0|0
    0|0
  • Pragmatist bir insanım.Kazandıracağı birşey yoksa izlemem.Çoğu zaman para kazandırır , ara sıra da zevk verir.O zevki de anca avrupa kupası ve derbilerde alabilirim.Gerisi benim için önemli değil

0|0
    0|0
  • Gol yediğimiz an susarım,1 saniye sonra maç heyecanına,her pozisyon sonrası gol olur diyerekten oturduğum yerden sıçrayışlarıma kaldığım yerden devam ederim.

0|0
    0|0
  • bireysel hatadan kaynaklanıyosa farklıı olur tepkim :D

0|0
    0|0
  • Genelde şu cümle ağzımdan çıkar vay amk yedik golü:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...