Hemcinslerim neden önünüze gelen kızları ekliyorsunuz?

cok beyendim demeyin burada coğu insanın profil resmi bileyok neden insanların sizi eklemesine yada beyenmesine fırsat vermıyonuz. bayanlarda yorum yapabılıor :)

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• burdakiler bence genelde yapılan yorumlardan etkilenipte ekliyor mesela benim nickim yüüznden çok ekleyen var ve ilk soruda neden mutsuzsun oluyor :D bencede fırsat verinde bizde ekleyelimm

0|0
    0|0
    • tamam fırsat veriyorum ekle beni :p

• öyle ekle dneilmezde ondannnn kabasın birascıkkk

• tamam eklermisiniz hanımefendi ;) hem kaba diil doğalım hııh :p

• sohbet muhabbet baba işte

0|0
    0|0
  • Aynen acayip gıcığım bu duruma

0|0
    0|0
  • bilmem :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Beni kızlar ekliyo hafız..bi kişiyi ekledim bugüne dek o da kabul etmedi..hala kabul etsin die beliyorum..bişewy sorucam sağlıkla ilgli..Sesimi duy papatyaa

0|0
    0|0
  • ben eklemiyorum kimseyi ekleyen ekliyor ben sadece onaylıyorum:)

profil foto gercek orj :)

0|0
    0|0
  • benimde toplasan 5- arkadaşım var bunların 3 ü beni ekledi 2 sini ben ekledim.öyle her önüme geleni eklemem.ezikmiyim ya ben :p yolda görsen aa bu ezik deyip üstüme basarmısın:D

0|0
    0|0
  • zınk diye eklediğim biri olmadı eklediklerimden çok ekleyenler oldu . 1.5 yıldır bu sitedeyim görüştüğüm konuştuğum insanlar sınırlı tanımadıklarımı da erkek veya kız kabul etmem.

0|0
    0|0
  • hiç öyle bi huyum yok. çok etkilenirsem yazdıklarından belki oda olmadı henüz

0|0
    0|0
  • valla 1 tane bile arkadaşım yok şuan..Ekleyenede hayır demem hani :D

0|0
    0|0
  • nedense şimdiye kadar birini eklemek aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Yorumlarını ve düşüncelerini beğendiğim insanı eklerimde. Önüme geleni eklemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...