Sana kırılan birisine kendini affettirmek için ne yaparsın?

Çıkmak üzere olduğum bir çocuk bana çok sevdiğini söylüyodu başka kızlarla konuşmadığını söylüyodu ama erkektir pek güven olmaz ben de çok güvenemiyodum fake hesaptan konuştum biraz benim olduğumu anladı ve bana çok kırıldı ama gerçekten fazlasıyla kırıldı ben onun gönlünü almak için napabiliriim yardımlarınızı bekliyoruum lütfeeen :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• seni denemek için yaptım gerçekten emin olmak istedim ben düzgün bir kızım falan de..

0|0
    0|0
    • bunların yeterli olucağını sanmıyorum çünkü zor birisi

• seni kaybetmeyi göze alan biriyle işin olmasın zaten.

• sanırım haklısın

Erkekler Ne Diyor 4

• ya alayınızmı çakal oldunuz neden sizde hep bir dalavere kumpas nedir bu erkeklere karşı ön yargı önce batırın sonrada nasıl temızlerim deyın alemsiniz nediyim yaa:))yalan sölemkden başka çaren yok ona dekı ben sneın özelini merak ettiğim için böle bişey yaptım direk sormadım çekındım utandım oyüzden böle bişeye başvurdum özür dilerimdemen yeterlı yalan olucak belkı ama en azından ilişkini kurtarır

0|0
    0|0
  • Valla kardeşim tabiri caizse biraz eşeklik etmişin çocuk haklı kırılmakta üstüne gitme falze sende üzüldüğünü hissettir ona bir şekilde affeder seni seviyorsa :)

0|0
    0|0
    • üzüldüğümü biliyo zaten

• kızlar bu yüzden mutlu olamaz hep ihtiras hep kurgu hep deneme

1|1
    0|0
    • sen akıl vermeye mi geldin daha çok yangına körükle gitmeye mi

• yardımcı olucak mısınız başka şey konuşucaksanız uzaklaşın burdan

• al işte doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. kim bilir ne ettin çocuğa. onudamı kovdun :)

• dürtersen düzelir :)

1|0
    0|0
    • dürtmesine gerek yok iki güne kalmaz dürter malum çocuk melekk92, selam yazıp yanına gülen yüz ifade koyup konuşur :)

• ya emin misiiiin

Kızlar Ne Diyor 1

• hiçbişey yapma tıpış tıpış seni dürter yarın öbürgün :)

0|0
    0|0
    • eğer öyle yaparsam hiç dönmez o bi daha benimle konuşmaz

• e bu sefer diycek affetmem için kabul ettin sevmiyosun beni diyicek

• canım erkeklerin kafası o kadar çalışmaz. sen dediğimi yap. :)

Yükleniyor...