8 aydır spora gidiyorum boş?

beyler 8 aydır spora gidiyorum pek fazla gelişim olmadı neden olabilir? önerdiğiniz program varmı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• %70 beslenme - %30 spor bunu aklında tut :) ki 3 ayda gözle görünür gelişme gösteren öğrencilerim var. büyük ihtimal ya beslenme düzenin bozuk. ya da antremanlarını verimli yapmıyosun.

0|0
    0|0
    • beslenme düzenim yok hocam

• ozaman düzeni sağlamalısın beslenmede. kabaca şeker tuz yağ bunları minimuma indirmelisin

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece sporla olmadığını biliyor olman lazım tatlım. sağlıklı beslenme düzenli uyku şart bunlar yani.. vücudu güzel bir sistemle devam ettirmen gerekiyor.. spor hocana danış sana uygun bir düzen programı yapsın burdan olacak iş değil o

0|1
    0|0
  • Bence duzenli barfix cekmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok fazla değişken var
    antrenman programını 1.5 ayda bir değiştiriyor musun
    beslenmen kg x1.5-2 arası protein 2.5-3 kg arası karbonhidratı karşılıyor mu
    hareketi doğru yapıyor musun
    temel hareketlere yer veriyor musun
    bacak çalışıyor musun
    vs vs bunları bilmemiz gerekir

0|0
    0|0
  • yağları erittikten sonra kas gelişmeye başlar eğer işe yaramıyorsa kaslarını yırtarak geliştir bir zararı yok sadece kollarında ağrı hissedersin öyle çalışmıştım bir aralar

0|0
    0|0
    • Nasıl yırtarak?

• ya burada her gün garip garip şeyler okuyorum kasları yırtarak çalışmak nasıl oluyor Allah aşkına :)

• video bulsam atıcamda kaybettim yırtılma dediğimde abartmayın ufak kopmalar, kas yetersiz geldiğini anlayınca daha fazla kas üretiliyor

• Kardeş ya kilolusun, ya da fazla yağların var. Şahsen ben zayıftım 3 ayda kaslar çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • ben 3 ayda toplamıştım hocanın programına uy ve bol bol proteinli beslen antremanını tam yap ve uykuna dikkat et

0|0
    0|0
  • ben fittness a gittim pek verim alamadım..
    bikaç ay evde kendim çalıştım jilet gibi oldum
    bazılarında olmuyor sanırım bende anlamadım

0|0
    0|0
  • Hocam bol bol şınav ve barfiks çek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...