Kas yapmaktan korkuyorum kilo vermek istiyorum?

Merhaba, benim 10-11 kilo fazlam var. 30 Day Shred yapmayı düşünüyorum ama kas yapmaktan korkuyorum. Göbeğim çok fazla. Yağları eritmek istiyorum. Kiloluyken kas yapmam mümkün mü? Yardım ederseniz sevinirim 😕

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Çalıştıkça yaglar kasa dönüşür belirgin kasların olmasada yaglarindan kurtulursun en iyi ornegi benim mesela spora devam o kilolar gidicek merak etme

0|0
    0|0
    • ya benim vücudumda da çok yağ var ben bunları kasa döndürmek için ne yapmam lazım yardımcı olabilir misin

• Onlar kasa dönmez sen kas çalış sadece yaglarin erir çok calisman lazim ben on bes kilo verdim belirgin kasim yok ama tas gibi oldu sende çalış ayni olucaktir

• allah aşkına yıl 2015 hala mı yağlar kasa dönüşür düşüncesi var ya.

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen istesen de kas yapamazsın zaten merak etme..

Kas yapmayı kolay mı sanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • erkeklerle kızların testosteron hormonu aynı seviyede değil. bu yüüzden sadece fit ve sıkı olursun parçalı kasların olmaz

0|0
    0|0
  • 30 günde muhtemelen 10-15 kg kas alırsın o yüzden programı bence 15 güne indir yoksa çok kaslı durursun

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • kiloyla kasın alakası yok. sen kası yaparsın ama farkında olmassın. yağ tabakası yüzünden. kas yapmaktan niye korkuyosun anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • hem cardio hem fitness yapman lazım aynı anda, spor salonuna yazıl, orda hoca sana göre program ve diyet yazar

0|0
    0|0
  • olmaz ole kaslanmazsın

0|0
    0|0
  • Kiloluyken daha basit oluyor bence ama göbek işi zor çok mekik çekmen lazım

0|0
    0|0
  • Ben seni masajla zayıflatırım 😎

0|0
    2|1
    • ne abaza insanlarsınız abicim ya

• Masajla zayıflatırım dedim s... cem demedim böyle diyince abaza oluyoruz yyh size bide eksi puan vermişler yazıklar oldu anlayışınıza

• kiloluyken ağırlık çalısma

0|0
    0|0
  • Kilolar kasa dönüşür zaten ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beslenme olmazsa antreman hiçbir işe yaramaz kimi tandysam fitness uzmanı böyle dedi. Yağ eritmek için göbek mekik çek ona göre bir beslenme programı oluştur bir uzmanla tabiki

0|0
    0|0
  • Cardio yap zaten o yaglar varken kolay kolay kaslanmazsın. Yag yakici falanda kullanabilirsin takviye olarak. Lekarnitin gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...