Terörle mücadelede ne noktadayız?

Sizce AKP iktidarı terörle mücadelede başarılımı Bülent Arınça göre en başarılı dönemmiş...!

• EVET
    9% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • HAYIR
    91% (10)100% (11)95% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2000-2002 arası bir tane bile şehit verilmemişken akp iktidarıyla şehit sayıları hatsafalara ulaştı! Pkk hiçbir zaman alan hakamiyeti vermemişti taki akp iktidarına kadar! Pkk hiçbir zaman habur'da kahramanlar gibi karşılanmıştı akp iktidarına kadar! Pkk hiçbir zaman dtp konvoyunu kesip meclisteki pkklılarla kucaklaşmmıştı taki Akp iktidarına kadar! Pkk ile akp aynı ülkenin güdümündeki kuruluşlardır! Tayyip bop eşbaşkanıdır ve Abd uşagıdır! İnşallah Türkiye'nin sonu ırak gibi olmaz ama insallah tayyip'in sonu saddam gibi olur! Çünkü Saddam'da abd uşagıydı zamanında...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• istifa edeydi iyiydi

2|3
    1|2
  • Devlete göre son noktadayız. Zaten devlete göre Hindistan ve Pakistanda da böyle şeyler yaşanır, şehit kelledir, Apo sayındır canım..

1|1
    0|1
  • Tabi ki.. Bence Türkiye böyle basbakan böyle bir parti görmedi.. Cok ciddyim,türkiyenin gecmisine bakarsaniz daha iyi anlarsinizl. Birsey bilmeden etmedende konusuyorlar.. Terörle mücadele etmek o kadar kolay degil .Terörün arkadasinda Avrupa var Amerika var.. varda var! Siz bisey bildiginizimi saniyorsunuz, Türkiyede ilerlemesin,gelismesin diye neler yapiyorlar! Ohoo siz daha uyuyun! Anca Ak partiye, Erdogana karsi gelin.. COk komiksiniz.. Sizin gibiler oldukca türkiye b.k gelisir!

1|2
    1|2
    • tamamiyle katılıyorum sana

• Kaale almayın şu kızı ya, hanımefendi az kendine gel! Kim aptalca konuşmuş, bir dönde kendine bak. Senin gibi cahil cühelalar yüzünden bu haldeyiz, lanet olsun bu ülkeyi ne hale getirdiniz. İlkokul çocuğu mantığıyla atıp tutmuşsun, neymiş chp mhp teröre yardım ediyormuş. Onun için mi davul zurna ile karşılandı teröristler? Onun için mi sahte mahkeme kuruldu bunlar için? Daha o kadar çok varki, ama sana ne anlatılsa boş. Kukladan farkınız yok. Ne güzel düşünmeden yan gelip yatın ancak ;)

• Yazdıklarında o kadar saçmalamışsın ki, neresinden tutsam bilemedim, o kadar aptalcaydı yani..

• Başarılımıymış o yüzden o kadar Mehmetcik ölüyor analar ağlıyor dimi?

1|1
    0|0
  • akp nin yaptığı bazı konularda evet başarılı ama terör konusunda asla yıllardan beriaynı terane dönüyo ülkemizde ve yine vatanı için canının parçasını göndermiş analar evlatları için yanıyo yürekleri

0|3
    1|1
  • O kadar başarılılar ki, bir gün şehit haberiyle uyanmasak şaşırırım.

0|4
    1|2
  • :(bu konu zaten yaşama sevincimi hiç ediyo..asker yolu bekliyorum:(...bide bunlar...umarım bunu yapanlar hepsi tek tek cezalarını bulurlar

1|0
    0|0
  • yaaa ne demezsin onedena bu kadar çok asker öldü dimii...

1|1
    1|1
  • evet bence de başarılı ve başarılı olmaya da devam edeceler

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye'de hiçbir zaman gerçekten terörle mücadele edilmedi. Amerika'nın Saddam'a yaptığı gibi. Saddam 3 Amerikan başkanı değiştirdi. Gelen tokat attı giden tokat attı ama cukkasını doldurdu, planlarını işledi bu başkanlar. Baktılar oyuncakları ne zaman ki işe yaramaz oldu ölüm vuruşunu yaptılar.

Bir gün bu ülke ve başka odakların işine yaramadığı zaman terör örgütü biter. Terörle mücadele nedir biri anlatsın? Dünyanın en büyük 5. ordusu 84 yılından beridir sayısı belli yeri belli adamları nasıl ortadan kaldıramadı? Geçelim bu işleri. Bırakalım bu ayakları. Terörle mücadele hiçbir zaman olmadı. Olan halka oldu, halkın çocuğundan seçilen askere oldu, olan köylere oldu, olan ekonomiye oldu. Sadece belli insanların ve grupların yükselmesine yaradı.

1|0
    0|0
  • son altı ayda 88 şehit verdik diyolar ben son bir buçuk haftada 45 şehit saydım mk. neyin kafasındalar

1|3
    0|1
  • Mücadele edildiğini sanmıyorum, gelsin bizi vursunlar şehit verelim ondan sonra gelsin helikopterler ardı arkası kesilmeyen operasyonlar...

Bülent Arınç bence Teröristlere göre söylemiş...

1|1
    1|0
  • bizim burda paralı askerlik yapmış biri var geçmişte. 2 sene önce almışlardı ya onlardan. diyor ki komutanların şehit sayısına göre rütbesi düşebiliyormuş. az şehit verirse daha çabuk yukseliyormuş. kuzu gibi bekledik yok yere olen birsürü arkadaşımız oldu. gereken yasalar da çıkmıyor, istihbarat onların içinde ama vurma yetkisi yok gerektiğinde olduremiyor. askere ateş açılmadan ateş açamıyor. aynen böyle söyledi, savaşmadığı için istifa etmiş gelmiş.

0|1
    0|0
  • sıfırın altındayız

1|2
    1|1
  • yalanın bini bin para diyorum

1|1
    0|0
Yükleniyor...