Nişanlınızın ablasının evinde yatıya kalır mıydınız?

kızlar özellikle size soruyorum hatta hatta sadece size soruyorum :D

nişanlınızın ablası sizi akşam yemeğe davet etti eviniz uzak. akşam bizde kalırsınız dedi ( nişanlınızla berber) . tamam dermisiniz ?

kalır mısınız ? ablasını tanıyorsunuz bir kaç muhabbetiniz var .. ( ablası evli yani kocasıda o evde! )

az önce bu konu yüzünden biriyle tartıştım bana terste. kim ne düşünüyor merak ediyorum.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatda nerde nezaman neyin olacagini bilemesin Nisanlinla illaki Evleneceksin diye bir Garanti yok.

Her ihtimali göz önünde bulundurmalisin . Bence ters neden agirligini koymalisin. Gitmemelisin.

Simdi Gidersin Yemek yersiniz sonrada ayni Yatakda odada yatarsiniz isder isdemez Cinsel

iliskye girme ihtimalinde olur Sen isdesende isdemesende.

Yani kendi güvenligin icin bence gitme.

Sen Kizsin orasi Türkiye neler olmuyorki Türkiyede o yüzden Ne olur gitme yatsiya vehaut

Yemege. Tuzaga düsdükden sonra hic birseyin anlami kalmaz.

Evlenince gidersin ! Nikahin oldugunda

0|0
    0|0
    • deemi ya... bende bunu anlatmaya çalıştım..

ama sakalım yok işte :D

• öyle Canim burda yazan Cok ama düsünen az :) Nezaman Evleneceginiz Dügün Tarihi bellimi

Erkekler Ne Diyor 7

• Neden ters olsun ki?

Sonuçta nişanlının ablasının evi. Ve ayrıca nişanlınla aynı yerde kalmıyorsan sorun kesinlikle yok. Takma o kadar kafana bence..

1|0
    0|0
    • aynı yerde. o da kalacak :D

• maalesef ki nöbetim var.

• Hym o zaman dediklerimi ilet. Umarım anlar..

• evlilik olmadan iki yabancının aynı yerde kalması iyi değil. Ama bir nişanlılık var ve yanlarında büyükleri de varsa olabilir. Ayrı odalarda kalmak suretiyle.

0|0
    0|0
  • Nişanlınla beraber..Kızım ablası zaten sana kumpas kuruyor..aklı sıra kardeşine kıyak..

Uzaaak duuur.

0|0
    0|0
  • bence git kal tadını çıkar sevgilimle birlikte uyumak için her şeyi yapardım :)

0|0
    0|0
  • hertürlü kalırdım

0|0
    0|0
  • iyice dedikoduya döndü olay :D

0|0
    0|0
  • kal kal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalmam başka bir yerde bir arkadaşımızın evinde olabilir ama nişanlımın ablasının evinde kalmam. Aile bu konulara sıcak bakmıyor olabilir sonra evlenince kaynanam başıma kakar gereksiz muhabbetler olur... Tecrübe ile sabit yani bi arkadaşım yaşadı bu olayı nişan olsa bile aile ile pek yüz göz olmamak lazım..

0|0
    0|0
  • Kalmam herhalde ama uzun süredir bi tanışmışlığımız varsa olabilir

0|0
    0|0
  • bireysel muhabbetim gelişmediyse kalmam,kalsam da uyuyamam.

0|0
    0|0
  • evli insanlarla rahat edemiyorum,kalmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...