Nerede şerefli namuslu kadınının arkasında duran erkeklerimiz?

Baylar bayanlar bu yabancı özentiliği yabancı kız türk kız kıyaslamalarından resmen iğrençlik akıyor.Bugün birkaç tane okudum üzüldüm inanın ki.Baktıkça iğreti geliyor neden mi?Türk erkeği literatürde şöyle geçer ki:Namuslu,şerefli,kadınını seven sahip çıkan vs. Şimdi bu soruları okuyunca kusura bakmayın ama içimi bir şüphe kapladı.Bu soruları soran Türk kızı mı o ne ya mahlukat öööööö iğrenç tarzı cevap veren erkekler(imiz) sanki bir rus kızı kafalamak için Türk kızlarını sürecekler imkanları olsa ülkeden. Acaba senin kendi milletinden kanından olan kızı yerden yere vurduğunu Rus kızı duysa ne yapar bilemem.Türk kızlarına iğrenç yakıştırmalarını yapan erkek sen nesin yavrum hangi rus hangi slav doğurdu seni?Beğen hatta git evlen çokta tın yani.Sarı sarı bebelerin olsun.Bana ne?Ama sen bizleri yerden yere vuramazsın vurursan başlıkta yazan sınıfa girmezsin anladın mı?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu olaylara fazla tepki gösteriliyor, bazı erkekler ve bazı kadınlar karşı cinsten çok kazık yiyince "Rus kızı" "İspanyol erkeği" diye ağlayabiliyor, kuyruk acısıyla ağzından ne çıktığına dikkat etmeyebiliyor. Bir de gerçekten severek yabancı kişilerle evlilik yapanlar var ki onlara da bir şey diyemeyiz tabi.

0|0
    1|0
    • bende onu diyorum zaten beğenirsin ilişki yaşarsın hatta evlenirsin olabilir ama bizim kızlarımızı bu kadar yerden yere vurmakta neyin nesi?

• Dediğim gibi acısı olan insanların yaptığı bir şey. Sadece erkekler değil bazı kızlar da yapıyor bunu.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu söylediklerin herkes için geçerli değil ki. Ona bakarsan kızlarda İspanyol veya İtalyan erkekleri özentiliği de var.

0|0
    0|0
  • tepkınızı anlyorum urslar seksde özel yaratılmışlar gibidir sankı okulunu okuyup gelıyolar gibisinden bu biz erkeklerin sadece fantazılerini süslşeyen ırıkdırlar pek rus sevmem aslında bana sorarsan yabancı dersen japon tercih ederım .neyse konu şukı türk kızları evlenilecek yuva kurulacak aile yapılacak kızlardır namusda şerefde sadakatda türk kızlarının yerini hiçbir ülke ve hiçbir ırk dolduramaz unutmakı siz bizim baş tacımızsınız onlarsa aşşağıdakı başın tacı ok

0|0
    1|0
  • Rusları sever

Türk kızları ile evlenmek isterler

Neden?

Ruslar iyi hoştur bedenleri

Türk kızlarının karakteri güçlüdür. güvenilirdir .sağlamdır. annelik duygusuna sahiptir

Türk kızlarını göç ettirsen...Yerine rusları getirsen

İnan ki bu ülkede hiçbir erkek çalışmaz.

Neden?

Hepsi kıskançlıktan evde oturur kadının başını bekler:))

Ama Türk kızı ile aşk yaşanır , çocuk yapılır :)

0|0
    1|0
  • ben sırf bu baskıdan kurtulmak için bu tarz sorularda

koca götlü latin amerika ülkesi kadınlarını seviyroum

diyorum . eaaa gerçi seviyorumda haa sarı kızlar falan

pek cazip gelmiyor. dediğim gibi koca popolu latin güzeller

daha bi cazip ...

0|0
    0|0
  • türk kadını hiç birşeye değişilmez.

1|0
    0|0
  • osmanlı torunları rus uranya tarzında olan kadınlar cocuk sahıplerı o tohumlardan gelıy aslında bır bakıma bakarsa yaa 15 gobek oncesıne bakın acaba soyunuz onceden muslumanmıydı

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon

0|0
    0|0
  • rus kızı kendi erkeklerini yerden yere vursa yüzüne bakmam inan :(

0|1
    1|0
  • ben her zaman öyle zamanlarda arkasında durmuşumdur

0|0
    0|0
  • buradayızz

0|0
    0|0
  • burdayız burdayız merak etme sadece öteki öküzler gibi show yapmayı sevmiyoruz hepsi bu

0|0
    0|0
  • Literaturu nerede buldun bacim bu isin literaturu de ciktiysa tadi kalmadi beaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• amann beğenmesinler bizi yaa sende salla konuşmaya bile değmezzz herkes aynı değil şerefli türk erkekleride var

1|0
    0|0
Yükleniyor...