'Türk ve İslam kadınının yapması gerekeni yaptı' sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

yalvaç belediye başkanının tecavüzcüsünü öldüren kadın hakkında yaptığı konuşmayı nasıl değerlendiriyorsunuz...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• konuşmayı dinlememiştim bir yorumda bulunabilmek adına şuan okuyorum. Dinlemeyeler için özetle:

Yaşanan olayın çok üzücü olduğunu belirten Başkan Bayram, “Böyle bir olayın olmasını gönülistemezdi. Ancak tüm topluma iyi bir ders verdiğini düşünerek olayın faili Nevin Yıldırım’ı gönülden destekliyorum. Cezaevinde ve sonrasında kendisine destek olacağız” dedi.

Doğru demiş bence. Bende destekliyorum. Çok eleştiriye açık bir konu. Evet ölüm ağır bir ceza ama birinin caydırmak için bunu yapması gerekiyordu diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadına ceza verilmemesi gerekti.Başkanın konuşmasını dinlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O haberi duymadım . Şimdi buradaki kadınların en azından yarısı hak vermiştir dediğin gibi kadın adamı öldürdüyse. Ancak İslam'da zaten o cezayı veriyor. Evliyse ve zina yaptıysa öldürün diyor herkes İslama çağ dışı, gericilik vs. gibi çamur atıyor. Kendilerinin başına gelince de hak verdik derler. Bize her şey müstehak boşversene sen !

1|0
    2|0
    • evliyse ve zina varsa erkeğe ölüm emri yok diye biliyorum.kadın öldürülüyo ama erkek cezalandırılıyo.bekarsa ikisine de ölüm yok sadece ceza var

• Hayır ikisi de öldürülüyor. Sen televizyonlarda İslam'a çamur atan haberlerde o şekilde görmüşsündür. Kadınlara eziyet eden bir dinmiş gibi İslamı öyle yansıtıyorlar !

• + kesinlikle

Yükleniyor...