Fernando muslera mı? Volkan demirel mi?

Galatasarayın Muslerası mı yoksa Fenerbahçenin Volkanı mı hangisi daha iyi, yakışıklı, başarılı, Kibar, saygılı

Güncellemeler:
Başka Kaleci düşünenler de yazabilirsiniz görüşlerinizi

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• muslera :D

1|1
    0|0
  • Muslera'yı daha başarılı buluyorum.

2|0
    0|0
  • Sunu soylemeliyim Ben Galatasarayliyim tarafsiz gozle baktigimdada Muslera derim eger ki illa Türk biri koyacak olsaydiniz Onur Kivrak yazmaliydiniz onu daha cabuk ve soyadi gibi daha kivrak Türkiyenin musleradan sonra en iyi kalecesi odur

2|0
    1|0
  • Tabiki muslera hem. mesleginde hemde kisiliginden durusundan dolayi muslera volkani yakistiramiyorum milli takima. ve Türk futboluna

2|0
    0|0
  • Volkan gibi hayvan türü dünyada yok. Unesco'nun tarihi miras listesine sokacağız onu... Muslera tabiki.!

2|0
    1|1
  • Volkan Demirel kendi bile söyledi Muslera benden iyi kaleci diye Muslera dünyanın en iyi kalecilerinden Volkanla karşılaştırmak bile Musleraya ayıp :) Bu arada yediği golle iyi kaleciliği kıyaslayanlar futbolu bukadarmı bilmiyor anlamıyorum ben örneğin neuer Balıkesirsporda oynasa ve çok gol yese volkandan volkan dahamı iyi olucak :)?

0|0
    0|0
  • Acık onde muslera her acıdan Çirkef değil kimseyi evinden aldırmıyo bir kere

2|0
    0|0
    • Herzaman Muslera ❤❤❤👍

• Muslera musleraaa :))))

2|0
    0|0
  • Muslera

2|0
    0|0
  • ikiside iyi kaleci..

1|0
    0|0
  • ikisiylede karşılaşmadım kibarlıklarını falan bilmem ama en iyisi hangisi dersen yedikleri gol sayıları en iyisini gösterir

0|0
    0|1
  • Volkan ve kibarlık saygı filan? Şaka gibi

0|1
    0|0
  • Volkan

0|0
    0|1
  • Volkan Demirel !

0|0
    1|1
  • evinden alır adamı Volkan ! <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıyaslaman bile hata.. tabikide MUSLERA.

1|0
    1|0
    • Herzaman MUSLERA. 😍❤👍✌👌👏

• Muslera cevabı almak için sorulmuş bir soru. Ama benim için Tolga Zengin.

1|0
    0|0
    • Ben En çok Muslera sonra Tolga Zengin geliyo ✌

• utbol değil karakter olarak sorduysan bu soruyu ve tip bence Musleranın karşısına kıyas için koyman gereken isim Tolga Zengin. Dediğim gibi muslera cevabı almak için sorulmuş bir soru.

• 0|0
    1|0
  • Muslera

1|0
    0|0
    • Sonuna kadar

• Bende Beşiktaşlıyım ama aşırı derecede MUSLERA hayranıyım :)

• O da güzeel :)

Yükleniyor...