Tanışmakta olduğunuz ve bir hafta sonra buluşacağınız biri dişçiye giderse ne düşünürsünüz:))

Bi erkek arkadsım var yani en zanından şimdilik öyle birbimiziden hoşlanıyoruz hatta o seviyo ama flört etme gibi bisy yok henüz...önümüzdeki hafta buluşucaz ama dün dişçiye gitiğini öğrendim dolgu yaptırmış paztside bakiim temzliğini yaptrçakmış sizce neden?içkiyi zmanında içmiş yeni olmuş bırakalı sigara ve nargilede içiyo bırakıck inss hepsini..benim bunları sevmediğimi biliyo acaba bu yüzden olmuş olabilir mi ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini çok birşey zannediyorsun başka yerde söyleme gülerler sana ne alaka.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yok artık daha neler =)

Kızlar! yakında sevgiliniz bakkaldan ekmek alsa 'ekmek aldı ne düşünmeliyim' diye soracaksınız ha!

0|0
    0|0
  • neyin kafası bu

0|0
    0|0
  • at alırken dişlerine bakılır sağlıklı olup olmadığının anlaşılması için .. dişçiye gittiyse sağlıklı olmayabilir, damızlık olarak tercih edilmez.. kesim için kaçak çalışan bir mezbahaneye göndermek mantıklı duruyor .. sucuk olur ondan anca ..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle...Dişleri sararmış olabilir senin için doktora gitmiş...Belki olası öpüşme durumları olabilir diye düşünüyor olabilir ;) ben öyle düşündüm...

0|0
    0|0
  • Memlekette insanlarımiz iyice saf olmaya başlıyor. Adam ilerde ameliyat olsa benim için oldu sanar bu vatandaş 8)

0|0
    0|0
  • belki vampirdir ön dislerini kisaltip normal insan gibi gorunmek istemistir gece 12den sonra yarasaya donusurse kac kac

0|0
    0|0
  • bu kadar ince eleyip sık dokuma

0|0
    0|0
  • adam işte sağlam gelmek istiyor yanına sanırım öpcek seni :D

0|0
    0|0
  • valla bu yazdıklarınla b,r ,nsanı tanımak değerlendirmek zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tesadüf de olabilir (sonucda insan sende iki kere bakim yaptirmasi gerekir dislerini) - senin icin yapiorsa, cocuk senden cidden hoslaniordur =))))

"belkide" disleriyle kompleksi vardir!

0|0
    0|0
    • tesaduf degl bnce sırf benm ıcın gıttı dıye dusunuyorm ılk bulusmamız olcak

• bosver - hemde iyilik yapmis oluorsun iste ne gzl! Sende onun icin gzl süslenir püslenir hafif parfum sIkar gidersin yanina ;) ödesmis olursunuz!

• Seninle alakası olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var şimdi yahu hallam ya :D

0|0
    0|0
  • daha iyi görünmek istemiş olabilir sana

0|0
    0|0
  • bence seni önemsiyo.sigara içiyosa kendine çeki düzen veriyo demektir

0|0
    0|0
  • adamın dişinde sıkıntı varmış gitmiş :)

0|0
    0|0
  • Psıkopatlığa 2 level kalmıs haberin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...