Evli bir kadınla ilişkim var.

Evli bir kadınla ilişkim var. Ben 26 o' 39 yaşında iki tanede kızı var biri 20 diğeri 14 yaşında onunla sadece cinsellik yaşıyoruz. Bugün üçüncü defa buluştuk ve ben kendimi çok kötü hisettim ama kadının umurunda değil. kocasının bir ilişkisi varmış yıllardır. ondan intikam almıyorum diyor. bence bal gibi intikam alıyor. kendimi kullanılmış hisetmedim tabi. nedense bugun rahatsız oldum daha öncede evli bir kaç kadınla ilişkim oldu ama rahatsız olmamıştım. evet biliyorum yaptığım. hiç hoş değil fakat ben kimseyi baştan çıkarmadım. Sorudan çok bir itirafa benzedi. ama soruyorum yinede ne yapsam?

Güncellemeler:
gkey001 hakaret etme geri zekalı senin babandır. atandır. dört göz i.bne

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Ahh siz gençler :D dicem benden büyüksün başarılarının devamını dilerim azizim :)

0|1
    0|0
    • etme bulma dünyası yarın öbürgün evlendim mi başıma gelmesin diye tövbe ettim az önce :)

• İzzeti onuru olan bir yaan bu basitliğe düşermi? Anlaşamıyorsa ayrılır, ama bu pis kurnazlık ...

• ya anacım tövbe dedim sen bana taktın hee :) ne bu ya

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne olursa olsun gizli bey sizlerde iyi biliyorsunuzki içinde bulunduğunuz durum doğru değil. O bayanın köendine saygısı olsa kendine bu aldatmayı kabullenemez. Kendini aldatıyor, Kişi bilmiyormu yaptığını, dünya b,ilse ne olur bilmese ne olur? Vicdanı susturamıyoruz.Sizde bayanın amacı ne olursa olsun bu ters durumun birebir muhatabısınız. Sizi kullanıyor veya kullanmıyr? Siz evlendiğinizde aynı durum olsa ne düşünürdünüz? Bunu düşünün? İlerisi olmayacak bir şey ve o byanın eşi bilmeden haksız yere mağdur durumunda.Hemcinsinize bu haksızlığı yapmayın...

0|0
    0|0
    • Tövbe ettim zaten ben diğer cevaplara bakarsan amin de sende :)

• yaptığın hiç iyi bi şey değil.uzak durmalısın bu tür ilişkilerden

0|1
    0|0
  • neden kendini kullanmis gibi hissettin sende kadini cinsellik icin kullanmiyormusun ?

bence ayril ve kendi yollunu ciz ;)

0|1
    0|0
    • kullanılmış derken kadın kocasından intikam alıyor aslında benimle birlikte olarak kocasından intikam alıyor. gibi bencede ayrıldım bile. bundan sonrada kümesçilik yapmıyacam :)

• baska ne yapacakti ya intikam alir yada zevkini alir , sana asik olup evlilik plani yapacak degilya ;) kümescilik yapma tabi davul bile dengi dengine :)

• gencecık cocuk gıtmıs kac yasındaskı kadınla bırlıkte olmus bıde evlı allah ıslah etsın...

1|1
    0|0
    • 20 yaşındaki genç kızlarda 50 yaşında adamlarla takılıyor ona yorumun nedir?

• onlarada yorum aynı... yaa bırlıkte olacaksınızda akla mantıga yaskısır seklde bırlıkte olun..

• o kadinida senide allah islah etsin en bastada o kadini utanmazz arlanamzzz!

0|1
    0|0
    • duamı ediyon beduamı ne ediyon anacım :)

• vallaha ne beddua ediorum ne kiniyorum allah etmesin sonra basima falan gelir ama doru yolu bulursun insallah o kadinda hic utanma yokmus 20 yasindaki kizindanda mi utanmiyorrrr :S :S

• rahatsız olmuyorsan istediğini ver.

0|1
    0|0
    • rahatsız oldum bundan sonra evli kadına tövbe boşanmış ve dullar hariç :)

• tercih senin eve onun yani nasıl isterseniz. yanlışı doğrusu sizin

• fistik gibi kizlar varken elin 40 yasinds karisiyla takilmak

0|1
    0|0
    • evet haklısın ama yaşıtlarımla anlaşamıyorum tüm arkadaş çevrem benden yaşça büyük olgun insanlar. şuana kadarki kız arkdaşlarımda benden en az 3 yaş büyüktü.

• evet bence 20 25 yas arasi bekarlarada bi bak blki hosuna gdr

• bekarlara bakıyorumda onlar bakmıyor zorlamıyorum bende :)

• Tüküreyim kalıbınıza ya.. Uzaklaş bir aile dağıtıcaksın!

0|2
    0|1
    • katılıyorum. evli kadınlr bir cok defa bana da denk geldi ama asla... dünyanınn civisi çıkmışş

• ahlaksızlık olduğunu kabul ediyorum. allah şaşırmasın bidaha

• Seni niye kullanıyor olsun kadın kendini kullandırtıyor yazık ya ..

0|1
    0|0
    • bir sakat düşünce dahha . sadece bayanlar mı kullanılır ? alan kadın olduguna göre kullanılan hep erkektir :@

• ben ne diyom sen ne diyon bi git ya

• sevmiyorsan ne işin var...bırak arama...seviyorsan çözüm ara ama şu an durumun bu değil sanırım.

0|1
    0|1
  • fıstık gibi yirmilik kızı varmış.

:D napıyon abicim yaa..

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...