Kaç yılda fit/kaslı vucut sahibi olunur?

Tabii ki ben kaslı erkek vucudu gibi vucut isteistemiyorum:) ama isteyenlere bilgi verebilirsiniz

Ben geçen sene spor yaparak 5 ayda 22 kilo verdim hacmim kuculdu ancak göbek bölgemde hâla yağ vardı. Bıraktım sporu simdi yine daha cok kilo almaya basladim. Sizce tam olarak nasl Fit bir vucuda sahip oolabilirm? Eve kosu bandi ve bisiklet almayi dusunuyorum ama 5 ayda istedigim vucuda kavusamamistim.

Bir de bana hocalik yapmak isteyen var mi :D

Güncellemeler:
Neden hemen hoca fantazisi bilmem ne deniyor? Bu basligin amaci kilo vermeme yardimci olacak bilgiler. şu an whatsappda kayitli yuz tane kaslı erkek arkadasm var zaten buna ihtiyaci olan biri degilm!

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• spor salonunun yanından geçmiş
    vücut anatomisi bile bilmeyen kişiler ne güzelde sallamış
    burada bir şey sormuş cinselliğe vuracak kadar aciz kalmışsınız.
    bilen bildiği hakkında yorum yapsın. fit görünüm çalışmadan önce
    mutfakta tükettiklerine bağlıdır. kalorili beslenip istediğin kadar
    yağ yakıcı tüket spor yap yinede fit görünüm imkansızdır.
    yağlı tuzlu şekerli fast food ürünler enerji ve asitli içicekler
    ekmek hamur işleri uzak durulması gereklidir. proteinli ve yağ yakıcı
    gidalara yönelir yağ yakıcı takviyeside kullanırsan 3 ay gibi kısa zamanda
    fit görünüm kaçınılmazdır...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kişiden kişiye kullandıgı desteklere günde kaç saat ne kadar verimli olduguna kadar bir çok şey etkiliyor

0|0
    0|0
  • zaten istesende öyle çok kaslı vücut yapamazsın :) zaten 22 kilo vermişsin beslenmen güzel demek bu. eğer fit kalmak istiyosan düzenli spor yapıcaksın ağırlık antremanlarıda dahil buna.

0|0
    0|0
  • 6 aygibi bir zamanda fazla yag orani yoksa vucutta yapilir. ancak gunluk program uygulanmasi kusmemek sartiyla şart

0|0
    0|0
    • Gidi nasl gider? her gun ne kadar kosmaliyim. Eve kosu bandi alinca gunde 3 saat yururum falan diyorm ama :D uygun mu

• Aynen uyguNdur.. ama fizik olarak bilmiyotm seni nasilsin yani karin durumun ona gore daha iyi bilgi verebilirdim. birde duzenli. kas hareketlei yamn lzm :)

• Yine birileri delirtmiş bir soru soranı daha güncellemeyi okurken yine koptum

0|0
    0|0
  • normal kiloda birisi 6 ayda toparlanır 1 yılda göze hoş gelir.

0|0
    0|0
    • 65 kilodaym 1.68 boyum:D cok kilolu durmuyorm. Bir de gıdım var o nasil gider asil problem o?

• Simdi soyle bisi var ben diyet yapamiyorm. Yemek yemek benim icin bir hobi. ac olmama gerek yok. Ama benim yedigimi baskasi yese 150 kilo olurdu. Ben diyetsiz bes ayda 22 kilo verdm. Yani ben yemegi kkesmeden sporu da hobi edinmek istiyorm

• diyetlik bir kiloda değilsin zaten sporunu düzgün yaparsan insan gibi yemek suretiyle ideal kilona ulaşırsın gıdın falan kalmaz.

• Oo fanteziye bak hocalik haa 😄

0|0
    0|0
  • 1.5. 2

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman o 100 tane kaslı erkekle yap ne yapcaksan ;)

0|0
    0|0
    • Onlar konustugm hoslandigm kisiler. Zaten onlarla bulusmak icin fit olacsgm bir de fazla kilom mu var diyeym :D hadsizler

• İyi o zaman sana hareketli hayatında başarılar :D

• Tenks beybisi

Kızlar Ne Diyor 1

• 6 ay civarı

1|0
    0|0
Yükleniyor...