Spor için motivasyon?

Tatil döneminde vaktim az düzenli spora anca yazın baslayabilirim. Şimdi yerimden kalkasim gelmiyor iştah bol :D motivasyon için neler onerirsiniz bu sürekli sıkıntıdan acikma durumum ne olacak ya :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• aç hayalini kurdugun vucudu al sama motivasyon

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum şu an sen yerinden kalkamazken yaşıtların ve bazı kızlar Squat yapıyor kalça sıkılaştırıyor, sen yazın başlayacağım diyorsun ama yaz gelince gene basenlerinle yağlarınla dolaşacaksın, onlar ise sıkı bir kalça ve bel ile, spor için herzaman vakit vardır vaktim az diyorsun ama taş patlasa 1 saatini alır.
    Bu arada yazın başlayacağım yok bir ay sonra başlayacağım muhabbetleri de sürekli yalan olur, başlayacaksan bugünden başlamalısın karar aldın mı anında uygulamalısın :)..

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=qxniZaeF93o

Bakıp bakıp özenirsin al izle :)

0|0
    0|0
  • müzik dinle sen

0|0
    0|0
  • hedefe bugün ulaşamayabilirsin ama spora başladığın gün dünden daha yakın olursun.
    başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin ama mükemmel olmak için başlamak zorundasın

0|0
    0|0
  • Rammstein , rock müzikleri dinle

0|0
    0|0
  • napcan sıcacık evind yatağında yat :D

0|0
    0|0
  • 2 gündür 1200 cal yakıyorum bugün de yakcam önemli olan inanç azim

0|0
    0|0
  • fit olursan bakarsan kendine yakışıklı erkekler de sana bakar, al sana motivasyon :)

0|0
    0|0
  • Kizlarin fizikler on numara olacak tatilde seninkisi karaya vurmuş fok balığı:)

0|0
    0|0
  • Motivasyondan çok zamana ihtiyacın olması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de senin gibi başladım ama sonra irademi toplayıp tam 20 kilo verdim. Zaten fazla yemem normalde benim sorunum hareketsizlikti. Yerimden kalkıp spor yapmam için de televizyonda düzgün fizikli bir bayan görmem yetiyodu bana hep kendimi incecik hayal ederek yaptım bu işi. Yani motivasyon için sürekli hedefin aklında olsun ona ulaştığında yaşayacağın mutluluğu düşün. :D

0|0
    0|0
  • verecegin kiloları gördükçe hırsın artacak :)

0|0
    0|0
  • bir sevgili yap ayrıl spora yönelirsin :D

0|0
    0|0
  • Beden olcunden en az 2 beden pantolonlar al onllara girmeye calis ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...