Tıp mı mimarlık mı?

tıp düşünüyorum da nasıl oluyo duyduğum kadarıyla ikinci dönem kadavraların arasında tur atıyomuşlar

6 yıl üni 6-7 yıl da cerrah olmak için okumak gerekiyomuş

en az 30 yaşında oluyo insan yani gençliği gidiyor seçmeli mi insan ? ama 30 undan sonra zengin oluyo bi de sevigili falan filan lüks içinde yaşar insan değer mi buna

ya da mimar olup gençliğini yaşayıp orta derecede maddiyat mı ?

hangisi

aslında mimar olmak geliyor içimden ama iş bulmak zormuş sıradan mimar değil tabiki İTÜ lü mimar

Güncellemeler:
çok teşekkürler arkadaşlar daha karar veremedim neyse ben çalışıyım da tercih zamanında gene sorarım sizlere

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangisini istediğin önemli bence tıp zaten zor bi de istemeyerek okursan işkence olur sana benden demesi.

0|0
    0|0
  • ya bence tıp en ıyısı tm uzun ama sonu rahat

0|1
    0|0
  • bence mimarlık para ile o yaşlara geri dönemezssin

0|0
    0|0
  • her dktor lüks içinde yaşamıyor evlat iyi kazanan var ama öyle ortalama maaşla çalışanda var .bu mimarlar içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Tıp diyorum

0|0
    0|0
  • Tıp oku Ali Ağaoğlu ölmeden iş çıkmaz sana :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tıpı okumak çok zor . mimarlık iş bulmak maddiyat derken sorunlu biraz .fizyoterapistlik tavsiye ederim yada eczacılık

0|0
    0|0
  • Farklı bölümler... zevk meselesi... itibar artı para diyosan doktorluk.. ha bi de ineksen ve çalışmayı göze alabiliyosan (doktor) ..diğer türlü mimarlık derim...

1|0
    0|0
  • bunu bide soruyorsun tabiki tıp kariyer para başarı emin ol iyti bir cerrah ol arkadaşım sana başarılar dielrim

0|0
    0|0
  • Tıp oku ben fen derslerini sevsem tıp okuyacağım ama hiç sevmiyorum bu yüzden tıp okuyamayacağım ühühühüh.

0|0
    0|0
Yükleniyor...