Canınızdan çok sevdiğiniz, her şeyinizi anlattığınız erkek arkadaşınız ne kadar güvenilir kızlar?

Arkadaşlar ben bu sitede ara sıra giren takılan ve sorunlar yaaşadıkca sizden de aynı konuda bilgi almak için genelde başlıklar açıyorum konumla ilgili. Sevgilime güvenmek için ; iş arkadaşları ile cevresi ve ailesi ile konusmayı ,gerekirse TC sinden araştırmayı bile uygun görüyorum kendimce.Bu devirde kimseye güvenilmiyor. Peki siz Güven kazanırken neleri araştırıyorsunuz ? Ağzından çıkan herşeye inanıyor olamazsınız zaten. İnsan evladı çiğ süt emmiş. Yaalanın bin bir türlü rengi çıktığından beri insanlar yalan söylemekten çekinmiyorlar...

Ben mi paranoyağım doğru mu ediyorum bilmiyorum sadece benim dışımda ERKEK ARKADAŞI İLE CİDDİ düşünen kızlar siz nelere bakıp,kontrolde bulunuyorsunuz ?

Erkek arkadaşlar peki siz bir kızla ciddi düşünüyorsanız her lafına inanır mısınız neleriiini kontrol etme ihtiyacı duyarsınız ?

merak ediyorum...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence haklısın..ortalık şerefsiz dolu özellikle erkeklerin içinde. Araştırmaya devam et. Kızlar kendini erkeklere göre çok çabuk belli ediyorlar bu yüzden bu tip araştırmalara gerek duymuyorum. Ama kız olsaydım erkeklere cok dikkat ederdim o kadar soyluyum

1|0
    0|0
    • Erkeklerin kendi aralarında sevgililerinin özellerini anlattığı , sırtını döndüğünde başka kızlarla gezip hastaydım telefonu duymadım dediği bir çağdayız.Arkadaşım ben araştırdım ve 4gün iranda iş gezisindeyim dedi ve ankarada baska bir kızla geziyormus beni basından savmış nasıl sevmiştim sen hesap et. Psikopata bağlatan onlar.Ama hayırrlısı ile aklımız var öğrenebiliyoruz bir yerlerden. Biraz diretmek ve psikopat olmak şart :'(

• Aynen işte araştırmışsın çıkmış. Erkek oldugum icin kendi cevremden biliyorum. Özeli analtmayı bırak adamın kız hakkında kurdugu planları duysan zaten ulkeyi terkedersin.

• Off :) zatenn mutlu olacağım birini bulabileceğimi sanmıyorum umudum gittikce azalıyor cidden sadakat ve sevgiii bulmak zor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• ben oldukça iyi br dinleyiciyim .. isimleri unuturum ama diyalogları çok iyi hatırlarım .. anlattığı bir olayı 1 ay sonra tekrar anlattığında aradaki farkları bulabilir veya olaylar arasındaki baglantıları gayet iyi kurabilirim .. bunun haricinde ek bir kontrole ihtiyaç duymuyorum ..

0|0
    0|0
    • Aynen benimde böyle huylarım var.unutmam ve bir önceki ile karşılaştırırım.

• kontrol etsen ne olur ?

0|0
    0|0
    • Güvenilir olup olmadığını anlarım ve biter veya devam ederim. Sen insanların söylediklerine ve senin gördüğün davranışlarına göre mi güveniyorsun karşındakine ? yaniii Sensizken olan biteni onun ağzından duyuyorsun ya hani. Birine karşı Güven kazanmak kolay birşeymi ?:/

• tabii ki değil ..ama kontrol ettiğin zaman zaten zar atılmıştır..güvenmiyorsun artık demek bu ! soru cevabını almış demek.. ve karşı taraf kontrol edildiğini hissederse yapacağı yoksada yapar.. ama güvenildiğini hissederse yapacağı varsada yapmayabilir.. kontrol etmek kesinlikle çözüm değil..bir o kadarda itici bir detay..

• Evet haklısın sanırım ,arkadaşım.

• o değil de sen psikopatsın

0|0
    0|0
    • buna psikopatlık mı denir sence :) İnsanların ailesi evlenmeden önce erkeğin oturduğu ev mahallede onu tanıyan insanlardan allah rızası için bildiğiniz birşey varmıdır iyimidir nasıl cocuktur diye sorar.Bilirmisin bu olay çoook geçmiş yıllardan beri usüldur:))) psikopatlık denmez bence buna güvenini yitirmiş bir cocuğun hazinnn sonu denir, kavgalarla biten .

• iyi de siz kızlar böylesiniz hepp bana güvensin ben ne dersem ona inansın ama afedersin adamı donunun rengine kadar öğrenin

• Bana kim ne anlatırsa anlatsın onu sadece ben bilirim

0|0
    0|0
    • Arkadaş çevresindeki dengesizliklerini sana yapmayacağını ileride nereden bilebilirsin. Sana düzgün görünmesimi önemli. Yoksa genel anlamda hayatını paylaşma yolunda gittiğin kişinin her anlamda düzgün olmasını istemezmisin .

• Ben şahsi olarak konuştum ama kimin ne olduğu denemeden belli olmaz. İnsanı değiştiren unsurlar olabilir. Güvenilir insanda değişebilir

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben soruyu tam olarak anlamadım ve normal arkadaştanmı bahsediyorsun yoksa sevgililer hakkındamı bahsediyorsun bilmiyorum ama özellikle kadınlar erkek (sevgili anlamında) arkadaşlarına çok güvenmesinler.Ne zamanki ayrılık canları çalmaya başlar ona veridğin her foto, açık pozlarını vs vs size karşı bir silah gibi kullanılacaktır. O nedenle ben bu hayatta babamdan başka hiç bir adama güvenmiyorum ve kurmuş olduğum normal erkek arkadaşlarımlada daima sevyeli şekilde ilişkimi yürütüyorum.Sevgili anlamında kadınlar özellikle biraz değil çok dikkatli olması gerekir çünki cicim ayları bitince savaş aylarına geçince işler çok değişebilir.Etrafa bir bakın.Kaç erkek kız arkadaşlarını elindeki delillerle onları tehtid etmiyor?Ben hayatta bu zamana kadar hiç kimseyenr güvenim nede sırrımı veririm nede abuk subuk resimlerimi vs.Külahimi bile alamazlar :).

Iyi paylasimlar

0|0
    0|0
  • kendinden bil emin olamazken başkasından nasıl emin olabilirsin ki.bence b ukadar kasma güven araştırmakla takiple olmaz. zamanla olur.

0|0
    0|0
  • bence ne kadar araştırırsan o kadar iyi , ben evlenmek uzere oldugum bırının hayatının komple yalan oldugunu ögrendım bence şizofrendi ailecek şoka girdik içine girdiğim travmayı düşün,kızlar siz siz oluun aman diyim!

0|0
    0|0
    • üzüldüm geçmiş olsun ... İş o aşamaya gelmeden ben ilk 6 ayda araştırıyorum genelde.

• açıkçası şimdiye kadar sevgililerimin hiç biri hakkında şüphe duymadım. belki beni aldattılar ne biliim yalan söylediler. kontrol etmek aklımın ucundan bile geçmedi ne yalan soliim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...