Özellikle spor yapan beyler ve bayanlara soruyorum?

arkadaşlar spor yaparken takviye olarak Hydroxycut kullanan ve sonuç alabilen var mı yan etkileri neler nası bir sonuç aldınız paylaşabilir misiniz? spor hocamın 2 katı sonuç alabilmem için önerdiği bir ürün bu satmak amaçlı değil kendileri satmıyolar çünkü lütfen gerçekten ciddi olanlar yorum yaparsa sevinirim.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ne kadar bilgisiz denememiş hayatında spor ne bilmeyen insan dolu burası ben antrenörlük yapıyorum kalp hastası babaneme hediye aldım yürüyüş yağıyo diye 3 senedei ara ara kullanıyo hiç bir sıkıntı yok bütün üyelerimede tavsiye ettigim ürünlerden bir kaçı başka markalarda var bütçeye göre degişiyo ama. İnan bana bir zararı dozunda aldıgın sürece. Suplement lar konusunda zerre kadar bilgi sahibi olmayan cagil inasanlara boş boş konuşsun anca bunlar ilaç degildir unutma besin takviyesidir bak bakim evzanemi yazıyo aldıgın yerin üatünde kesinlikle bu sektörde uzun zamandandır varım ve bir kere suplementtan gaz harici şikayet ve ya sorun görmedim suplement la steroidi ayırt edemicek cahil insan topluluguna inanmamam gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Hydroxycut vücut ısısını artırarak yağ yakmanızı sağlayan bir supplement. Yan etkileri vardır ve en tehlikelisi kalp çarpıntısı yapabilir. Kullanmanızı tavsiye etmem. Spor ve diyetinize etkiside %5 i geçmez.

İlla kullanacağım diyorsanız. L-Cartinine almanızı öneririm.

0|1
    0|0
    • L-carnitineden daha etkili ve iyi dediler?

• Evet daha etkili daha zararlı. İnanmayın söyleyenlere. Ben tecrübe eden birisi olarak söylüyorum. Koşu bandında başınız döndüğünde beni hatırlarsınız.

• greyfurt suyu içi daha faydalı

0|0
    0|0
  • Dogal yollardan karsilamani oneririm.

0|0
    0|0
  • Beslenme ve idmanında disiplinli şekilde uyguluyorsan kullan.
    Kullanırken ölçüleride düzenli şekilde kullan. Ben kullanmadım ama bir zararı oldugunu sanmıyorum.
    Multipower Shot'da kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • l-carnitine ve Hydroxycut önerilerini aldım sadece 2 hocamda aynısını söyledi, Hydroxycut diğerine göre daha iyi ve etkili olduğunu zararsz olduğunu söylediler ama bilemedm

• Hydroxycut
      O da iyi kullanmadım duyumlarıma göre söylüyorum

• anladım denicem sanırım teşekkür ederim :)

• Ben hic bir ilaci kullanmiyorum ve tavsiye etmiyorum. Dogal besinler her zaman icin en iyisidir. Spor yapmanin yaninda duzenli uyumali, beslenmeli ve yasamalisin. Spor disiplin isteyen bir istir.
    Sagliga zararsiz gibi gorunse de her takviye ilacinin ilerisi icin bir risk etkeni oldugunu bilmeniz gerekmektedir. En basit sekliyle takviye ile elde edilmis kaslar ileride cok rahat sarkma yapabilecek kaslardir. Dogal yoldan olusan kaslarin ya da sikilasmis vucudun sarkma riski daha azdir.

0|0
    0|0
  • Ben hardline kullanym ama benim ki karnetin yağ yakcı bir yan etkisi yok ama bu protein tozu herhalde genelde tavsiye edilmez benim fikrinde aynı tavsiye etmiyom vucutu rahat sisiriyor ama braktn mı sarkar hemen

0|0
    0|0
    • zaten vücudun sarkmaması için + pilates yapıyorum

• Zaten spor yapınca sarkmaz braknca sarkar bu protein tozları vücudunu rahat şekillendirir ama sporu bir braktn mı normal kas yapms birine gore senin ki daha sarkk olur

• Bu ilaçlar vucudu şekillendirmek için kullunılır ama zararlıdır kullunmuyı bıraktıktan sonra vücut çok hızlı bir şekilde sarkmaya başlar bence sıkı ve sağlıklı bir vücut istiyorsan kimyasal ilaçlardan uzak dur

0|0
    0|0
  • Ben L-Karnitin kullandım. Sonra hazımla ilgili sorun çekince bıraktım. Bence takviye kullanılmamalı hiç bir şekilde

0|0
    0|0
  • l carnitine 3000 kullandım hatta başlıcam tekrar dur bir araştırıyım bakıyım

0|0
    0|0
  • Ne kadar da önermiş olsalar. Ben doğallıktan yanayım. Kullanmıyorum. Geç olsun güç olmasın.

0|1
    0|0
    • sağlık açısından bir etkisi olmadığını öğrendim diyetisyen bir doktora danıştım sdece biraz hızlandırıyo o kdar ama kullanıcı yorumu almadan başlamak istemedim

• Anladım. Ama bu hani kalıcı olmasına biraz mani olabilir. Vücut hep ihtiyaç duyabilir. Sen bilirsin tabii güven oyu aldıktan sonra seçim senin😊

• Muscletech her zaman tavsiye ederim ama unutma en büyük yan etkisi uykusuzluk ona göre

0|0
    0|0
    • bunu hiç duymadım biraz açar mısın?

• Uykuya dalman uzun süre alıyor uyku arasında uyanıyorsun bu tarz şeyler araştırırsan öğrenirsin

• Yağ yakıcı kullanıyorum ama hydroocut değil, multipower shotları gayet iyi ve birçok bayanda kullanıyor bizim salonda.

0|0
    0|0
  • Karaciğerini sevmiyorsun galiba.

0|0
    0|0
  • Spor yaparken yaptığın hiçbir takviye kalıcı kalmaz.. kullanma hicbirsey sağlığından olma

0|0
    0|0
    • neden kalıcı olmaz ki :(

• Yapcak bişe yok :))

• her zaman saglıklı spor en ıyısı yanı oyle seylere gerek yok

0|0
    0|0
  • Duzenli beslenmene dikkat et harici takviyeler her zaman iyi sonuc vermez

0|0
    0|0
    • 1 yıldır düzenli spor yapıyorum yaklaşık 6 aydırda düzenli beslenme ve yediklerime dikkat ediyorum ama hala balık etli kategorisinden çıkamadım :) :(

• Bence diyetisyen tavsiyeside almalisin spora devam yakindir istedigin formu yakalaman

• diyetisyen bir doktora sordum oda bunların takviye olduğunu bir zararı dokunmicağını söyledi ama yinede tecrübe sahibi olmuş insanlardan yorum almak istedim her bünyede farklılık gösterebilir sonuçta :/

• Spor hocan bn olursam daha iyi sonuclar alirsin :p

0|0
    0|0
  • Gayet fitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doğal şeyler daha iyi

0|0
    0|0
  • Hayır canım kesinlikle kullanma

0|0
    0|0
    • neden ki? zararı var mı

• Onlar hızlı sonuç almak için. Yavaş yavaş istediğin vücuda ulaş, doğal ürünler kullan protein tozuda kullanma spor hocan öyle diyor olabilir ama onlar genelde wheyle bütün günlerini geçiriyorlar

• bol protein almalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...