Ayrılıklarda üzülmeyi artık bırakın, bir de şu pencereden bakmayı deneyin.

Görüyorum da sevgilisinden ayrılınca üzülenler var. Aldatıldınız yada ayrıldı sizden, boşverin üzülüpte elinize ne geçecek olan olmuş geride kalmış artık silkelenme ve kendinizi gösterme zamanı, üzülüp kabugunza cekılırsenız ;

"vay be ne hale düşürdüm onu"

diyerek kendini bi halt sanacaktır. Bu duruma düştüyseniz intikam almayı unutun yenilmiş durumdasınız.

Şimdi dikkatli okuyun..

Yolunuza mutlu bi şekilde onu umursamadan devam edin. Aradıgında rahat bi tavırla cevap verın geniş geniş konuşun arada bi kahkaha patlatın..

Hayatın tek bir insandan ibaret olmadığını unutmayın. Onu takmadıgınızı gördükçe deli olacak ve sizi elde etmek için çırpınacak zor oldugunuz için ilgi çekeceksiniz. Yenildiğini hazmedemeyecek "görürsün sen, seni köpek gibi peşimde koşturucam" derken kendisi peşinizde köpek olucak.

Farkına varmadan size bağlanacak, sonrası size kalmış ister intıkam alın ıster almayın.

Eğer üzülüp geri çekilirseniz, dısardan boşluga dusmus bı ınsan olarak goruneceksınız ve fırsatcı ınsanlar peşinize takılacaklar farklı yaralara ve farklı uzuntulere sürükleneceksiniz.

Unutmayın, güçlü olmanızın size verdiği mükafat yüzünüzdeki tebessüm olacaktır. Pasif olup yenilgiden yenilgiye koşmayacaksınız.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Üzeni yoollla isterse ölsün sonraaa sallaa ardına bakma asla yolllaa aldatan aldansın saallllaaaaaaa demiş atiye kadın haklı dağılın sende haklısın bu arada :D:D

0|1
    0|0
  • peki üzülmeyelım dıyosun ama ınsanın ıcınde bı burukluk mutlaka oluyo ıster ıstemez benım en fazla uzulcem 1 saat yada 1 gün snra bı kahkaha atarım silerim ama kolay kolay vazgeçmem vazgeçtim mi geri dönmem ne olursa olsun istemem geri onu üzülmemek için en güzel care kafayı mesgul etmek...peki hayatınıza girip seni seviyorum ama senı uzaktan sevmek ıstıyorum senı uzmemek ıcın senınle olmuyo ddiyen ınsana ne yapalım bende bıraktım onunla uğrasmayı artık ararsa acayım mı telefonu acmayım mı ama hala ıstıyorum onu fazla üstüne düşmüyorum sadece zmana bıraktım onu ve herseyi ne yapmam lazım sımdı söle bana...

0|0
    0|0
    • Onun kurallarıyla oyna bakalım. ilerde karşına sunlar cıkacak. Senı tanıdıkca senınle cıddı dusunecek bu sefer sen ıstemıceksın ona çektireceksin yada dediği gibi senı uzaktan sevecek belki ihlserıbn kaybolcak ona belkı devam edeceksın sevmeye. Şunu yap derim; o seninle vakit geçirmeyi tercih ediyor sanırım duygusal bıseyler yüzyüze yaşamak ıstemıyor bu tarz ınsana baglanırsan uzulen sen olursun ararsa aç ama ustune dusmeden zaten olmayacak olursa da süpriz olur.

• sevdımı bılıyo kı söledım bı kaç gun falan cıktık kedı köpek gıbı kavag edıyoruz o fazla ılgıden hoslanmıyo bende ılgılenmekten vaazgectım zaten

• olmuyorsa tırmalamayacaksın , boşa vakit ve duygu kaybı

Erkekler Ne Diyor 2

• SEVGİ de yenilgi olmaz canım kardeşim.. SEVGİ de ayrılıkta olmaz.. SEVGİ ille de oturup öpüşüp koklaşmak el ele gezmek görmek dokunmak degildir... o olmadanda SEVERsin.. adam gibi sevmişsen...

0|0
    0|0
    • Konuya tam hakim olamamışsın Arkadaşım tekrar okusan :)

• tamam dedigin gibi ben konuyu anlamamış olayım :))) sende bunu git bin kişi üstün de dene.. bakaLım kaçı bu senin söyledigini yapabilecek.. kaçı benim dediğime gelecek... görelim..

• bende deniyecegim güzel gerçekten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...