Hangi futbol taktiği çoğu zaman başarılı olur?

Size göre, hangi futbol anlayışı günümüz futbolunda olumlu sonuca daha yakındır?

• Kontratak, bence. Rakip yüklensin, sen iki pas at, bir de hızlı koş, at golü dön geri.
    67% (4)33% (4)44% (8)Oy Ver
  • Kontrollü, bence. Hücum-savunma dengesini kurarsan istediğin zaman gol atar, istediğin zaman savunma yaparsın.
    0% (0)50% (6)33% (6)Oy Ver
  • Katı savunma, bence. Rakip yüklendikçe yorulacak ve pes edecektir. O zaman benim sıram gelir.
    17% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Topla tüfekle hücum, bence. Ceza sahasına doldur, boşalt, doldur, boşalt. Hatta duran toplarda kaleci de gol atmaya gitsin.
    16% (1)17% (2)17% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• B şıkkı tabiki. Barcelona Real Madrid gibi takimlar kontrollu oynadıkları icin bu kadar gol atiyorlar veya bu kadar keyif veriyo maçları. Kontra atak taktiği sert ve hızlı savunma yapan takımlara işlemez. Vee istedigin kadar katı savunma yap birisi araya bir top atar yağ gibi erirsin : ) doldur bosalt şu an dünyada bu taktiği uygulayan takim kalmadi. Ama 1-0 önde olan takimlar kapandığı zaman son dakikarlada bunu yapiyorlar.

Saygılarımla...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• b dedim

0|0
    0|0
  • A ve B arasında kaldım b şıkkını izlerken insan sıkılıyor yahu. en iyisi bence kontratak.

0|0
    0|0
  • a dedim

0|0
    0|0
  • attım kafadan :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kontrollü, bence. Hücum-savunma dengesini kurarsan istediğin zaman gol atar, istediğin zaman savunma yaparsın.

0|0
    0|0
  • en iyi savunma hücumdur der çeker giderim :D

0|0
    0|0
  • En ideali b sikki.

0|0
    0|0
  • Manager oynarken hep kontrollü oynatıyorum. Rakip güçlü olunca standarta dönüyorum.

0|0
    0|0
    • Bende oynuyorum. Talimatları ne seçiyorsun?

• Ben 2012 oynuyorum. Darwin diye bir adamım var. Topu defanstan forvete taşıyor. Şampiyonlar liginde ve ligde hiç kart yüzünden oynamadığını görmedim.

• Versiyon farkından da kaynaklanıyor olabilir. Ben 15 oynuyorum, ne zaman agresif ve topa kayarak müdahale seçsem mutlaka bir savunma oyuncum kırmızıyı görüyor.

• Alan savunması yapılması önemli ve B dedim

0|0
    0|0
  • Kontra atak
    Real madrid gibi oynayan :)
    Hizli hücum olay bitiyor:)

0|0
    0|0
    • Real tam anlamıyla kontratak oynamıyor :)
      Kontratak oynayan takımlara en iyi örneği, İstanbul takımlarına karşı ligde kalma savaşı veren Anadolu takımları örnek verilebilir.

• Bak evet topun kontrolunu aldigi zamanda oluyor ama felsefesi hizli hucum la gol atmak 10 saniyede kendi kalesinden diğer kaleye gitmek

• O anlamda, kabul edilebilir.

• Tek gol olsun bizim olsun...

0|0
    0|0
  • Rakip yüklensin, sen iki pas at, bir de hızlı koş, at golü dön geri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...