Detaya bakin lutfen?

Buz patenine gitmek istiyorum yanimda dusmemem ve ogrenmem icin birisi olur mu acaba?

Güncellemeler:
Yanlis anlasilmasin orada yardimci olacak yetkililer olur mu diye sormustum cevabini da aldim :)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Orada yetkililer oluyor yardım istediğinde ya da düştüğünde geliyorlar yanına :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Patenleri giyiyorsunuz ve tam olarak doğrulmuş olduğunuz zaman ister istemez Asena gibi kıvırıyorsunuz. Bu istemsiz oluyor zira acemi olduğunuz için denge kuramıyorsunuz ve düşmemek için ne kadar çaba gösterip sağa sola eğilip doğrulmuş olsanız da illa kalçanız üzerine düşmekten kurtulamıyorsunuz. Beden ağırlığı kalçaya binince can yakıcı da olabiliyor. Birde insanları size gülmesini görmek, gösterildiğinizi bilmek biraz huzursuz edebiliyor. =)

Not: Tecrübe ile sabit. =P

0|0
    0|0
    • :))) Insanlari umursamam ben eglenceme bakarim

• Evet oyle olucak :)

• O halde ben sizi yalnız bırakayım da talipliniz bulsun. =) Hayırlı sabahlar...

• Tutunacak yerleri olur alıştırma yaparsın

0|0
    0|0
  • Oraya gidicek yaninda en son kisi ben olayim tepikle vurur dusururum ;)

0|0
    0|0
  • Birazdan yıkılır burası

0|0
    0|0
  • önce palandökende karda kaymayı öğren sonra bu buzda kayarsın:)

0|0
    0|0
  • Geleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• oluyor, sofordan öğretiyorlar

0|0
    0|0
  • Hocalarla olan derslerden al serbest olanlardan degil

0|0
    0|0
  • Eğer önceden tek tekerli paten veya paten kullandıysan düşmezsin ben düşmedim ama benle beraber 5 kişi arkadaşlarla gittik bizimkliler bir düşüyordu gülmekten ölüyordum:D:D:D ben değil insanlarda gülüyordu gelip yardım ettiler yinede yapamıyorlardı çok komikti ve çok zevkliydi :D

0|0
    0|0
    • Eheh beni bir 2 kisinin tutmasi lazim bende beceriksizim o konuda :))) paten surmeye kalkmistim da bikere aman Allahim :))

• Kiminle gittiğin beni ilgilendirmez nereye gidiyorsunuz demiştim:D Gittiğiniz yer küçük olursa hiç zevki olmaz :/

• peki tesekkurler

• Olur

0|0
    0|0
  • Orda sana yardımcı olucak profesyonel insanlar var

0|0
    0|0
  • Hocaları istemiyorsun herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...