Nedir bu beleşçilerden çektiğim?

bıktım usandım bu beleşçilerden arkadaş,adamın ayağının dibinde çarşamba pazarı kurulur gelip benden soğan ister,misafirliğe gelir elinde cep telefonu var benim ev telefonumdan cep arar,sigarası biter benden sigara alır her seferinde,boş mezar bulsa onada atlarlar hayır paraları var biliyorum,olmadığını bilsem seve seve paylaşırım...

Güncellemeler:
böyleleri ev köy sahibi oluyor karşı değilim aslında ama insan aldığı gibi vermeyide bilmeli kadın kapInın önünü süpürmezdi süpürgem eskimesin diye bi duydumki ev sahibi olmuş :D :D

0|0
2|27

En İyi Kız Görüşü

• yüzün yumuşak yada o kımse cok yüzssüz

1|0
    0|0
    • tanıdığım insanların hepsi değil 2-3 kişi var bu konuda diğerleride istiyor ama aldıkları gibi geri verenlerde var ya ben versinler yada vermesinler derdinde de değilim ama ne bileyim rahatsız oluyorum işte

• ayyyy..yüssüzlük bu be

Erkekler Ne Diyor 27

• beleşçilere seslendim

0|0
    0|0
  • sen meseleye yanlıs bakıyosun bence. guzel bakan guzel gorur, guzel goren hayattan lezzet alır :)

soyle dusunsen daha guzel olur bence(ornek olarak): bunlar sayesinde hayır yapıyorum sevap yazılıyor belki, sevap haneme. iki kurusluk sigara, veya sogan. alsa ne olacak almasa ne olacak. dua et daha kotuleri gelmesin. haline sukret yani :)

0|0
    0|0
    • buda bi bakış açısı :D ama bu asalaklarla paylaşana kadar ihtiyacı olnalarla paylaşsak daha iyi değilmi asıl hayır o zaman yapılır

• sen takma kafanı. gonlun zengin olsun. sadaka yerine gecsin diye dua et veya o niyetle ver Allah sana daha iyisini verir. sen cimrilik yaparsan, Allah sana daha az verebilir(toplamda elinde olan miktar azalabilir yani). sen verdikce Allah sana daha guzel ve bereketli bi sekilde verecektir emin ol. fakire de ver zengine de. (seni yargılamıyorum hea:)) imtihan dunyası, imtihanım buymus de takma guzel kafana:)

• yeter ülennnnnnnn!

0|0
    0|0
  • zaten genelde böle kişiler zengin oluyo parayı yastık altı yaptıkları için bizde sevdiklerimize harca harca elde avuxta bişey kalmıyo :D

ama nekadarda sikayetci olsam bu huyumuzdan vazgeçmeyiz biz bonkör degiliz :D

0|0
    0|0
  • Boş mezar fiyatlarından haberin varmı atlar tabi atlamazmı :)

0|0
    0|0
  • iyi niyetli insanları kullanmk türkün kanında var.. ama dikkatli ol daha büyük sorunlarla karşılaşma. ben mesela 2000 tl dolandırıldım :)

0|0
    0|0
    • yok öyle o benim başımada geldi ogün bugündür kimseye para vermem

• artık bende vermıyorm işte ama hayır demesini öğrenmelıyız önceliklebunu öğrendim ben..

• Aynen tarifine uyan bir komşumuz vardı. Hatta daha beteri, bir şekilde bizim evin anahtarından yaptırmış. Biz evde yokken eve girip dolaptan ve derin dondurucudan ne bulursa aşırmış. 2 kez yaptı bunu. Neyse ki taşındılar. Kadının ihtiyacı da yok. Artık zevk mi alıyor ne yapıyor anlamadım. Paranoyak Şizofren.

0|0
    0|0
  • İyi niyeti suistimal derler buna

0|0
    0|0
  • Benimde bu tipte bir arkadaşım vardı,bir gün o istemeden ben istemeye başladım;ver telefonu bir yeri arıycam,cüzdanımı evde unutmuşum hesabı sen öde derken bir daha görüşmedik çokta sevindim bu duruma.

0|0
    0|0
  • Kişilik le alakalı benim komşum 80 daire sahibi akşam oldu mu çöplüklerden ne bulurum ona bakıyor pet şişe, cola kutusu, karton ne bulursa evinin bahçesine taşıyor...Allah inandığı şeye taptırtmış adamı...

0|0
    0|0
  • bendensin

0|0
    0|0
  • Her yerde mutlaka bulunur doğaldır. :D

0|0
    0|0
  • Şimdi bir yorum yazacaktım ama ağır olur diye yazmıyorum:) Kısa ve net olarak asalak gibi yaşamak iyi bir şey değildir.

0|0
    0|0
    • bunlar bu iri balıkların üstüne yapışan küçük balıklar varya onlarada benzetiyorum :D

• bazı insanlar bundan zevk alıyo biliyo musun acaba onlardan mı :))) adamın en büyük hobisi otlakçılık poşetçilik :)))

0|0
    0|0
    • insan utanır biraz hiçmi düşünmez bu insanlar hakkımda ne düşünür diye bende olmadığı zaman utana sıkıla istiyorum bu adamlarda utanmada yok :D

• işte onlarda eksik olan bi nokta utangaçlık diye bir kavram yok onlarda :)))):)))) ben yol veriyorum zaten utanma olmadığından dokunmuyo onlara. :)

• alıştırmıcaksın.

0|0
    0|0
  • gereksiz e boş bir soru. Problem onlarda değil sende . aynısını sende ona yap ;) bakalım n olacak

0|0
    0|0
  • Hepsi şerefsiz onların.. Parası olmayana lafım yok tabii.

0|0
    0|0
  • Milletin dini imanı para bu olay benim başıma da çok sık geliyor.. :)

0|0
    0|0
  • seninle acil tanışmak lazım :))

0|0
    0|0
  • aclar ulan desene

0|0
    0|0
  • şu adresini banada ver yaa:)))

0|0
    0|0
  • benimde başımda böyle beleşcı bir kaç arkadaş vardı yol verdim hepsine