Arkadaşlar karnım çok ağrıyo yardım edin?

arkadaşlar be n1 hafta önce fıtnesa başladım ve 2 gün önce çok fazla mekik çektim ve sabah bişey yoktu 1 gün gitmedim eve geldim akşam yanı şimdi oralar çok ağrıyo dokununca kalkınca felan ne kadar süre sonra geer lütfen yardım plss?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sürmez. Spordan sonra yarım bardak süt iç.
    Ayrıca açma germe ısınma hareketleri yapmadan spor yaparsan her zaman bu acıları çekersin ve sana yararı olmaz pek mekiğin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Normal spora gitmeye devam et ağrıyor diye sporu bırakırsan daha geç geçiyor ve tekrar başlayınca daha zor oluyor her 2 günde bir gidiyor olsan spora 1-2 güne normal kas ağrısı olur olur 3-4 güne hiç bir şey kalmaz

0|0
    0|0
  • en fazla 1 gün :)

3 gün önce aynı ağrı bende vardı spora ara verip tekrar başladığım için olmuştu ayrıca o ağrı çok tatlı bir ağrıdır böyle ağrıdıkça oynaşasın gelir mazoşist eder insanı :D

geçince üzüleceksin bile :D fasf

0|0
    0|0
  • kasları tekrar zorlamazsan 1 güne iyiysin zorlarsan kendini 1 haftada sürebilir pek zorlamaman lazım o bölgeyi

0|0
    0|0
  • Çok normal birşey. Vucudun ham oldugu için birden çalışınca agrımış birkaç güne geçer

0|0
    0|0
    • ham değil ben hergün sporumu yaparım evde esnetme harektleri olsun dışarda hergün 1.5 saat koşarım düzenli bir şekilde

• Koşmak esnetmek ayrı kas çalıştır. ak ayrı. Ben senelerdir spor yapıyorum ama hala çalıştıgım bölgeler agrıyor özellikle bacak inanılmaz agrıyor bazen yürümek te bile zorluk çekiyorum.

• Yaklaşık 1hafta sürüyor. Yatarken kalkmaya calistiginda çok bariz hissedersin o ağrıyı. Ama gecicek merak etme :)

0|0
    0|0
  • 3 gün sürüyor maximum kasların hamlaştığından dolayı bu problemi yaşamaktasın bu kasların açılıyor demektir :)

0|0
    0|0
  • Fazla yüklenmişsin men

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz yumurta ve et ye bir gün sonra tekrar başla normal hareketlerine hersey tekrar düzelir

0|0
    0|0
  • rahat 1 - 1,5 hafta sürer geçmesi.

Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı birşey değil . Yeni başlayanlarda olur o mekik çektikten sonraki ufak hareketlerde bile ağrıdan çok acı hissi. bir süre sonra alışırsın ve bir daha olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Soğuk almissindir

0|0
    0|0
  • Sonucuna katlan ;)) hamlamisin zorlamaman gerekti malesef biraz cekiceksin kasilir karnin

0|0
    0|0
  • Et kesmistir on gune gecer

0|0
    0|0
  • Çok normal ağrıması fazla yüklenmemek lazım. 1 hafta sürer ağrı :(

0|0
    0|0
  • Tek seferde antrenmansızken zorladıysan olur

0|0
    0|0
  • Göbeğin düşmüş olabilir mi?

0|0
    0|0
  • Geçer sadece kaslarını biraz dinlenir gayet normal bir şey bu (eğer kas ağrısı ise tabi)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kaç gün sürer. Birden yüklenme o kadar. Kaslarının dinlenmesine izin ver.

0|0
    0|0
  • hamlamışsın

0|0
    0|0
  • Vücut alışmadığı içindir henü

0|0
    0|0
  • 2 gune gecer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...