Hangi durumlarda küfretmeden duramazsınız? :)

İçinizden veya dışınızdan hangi durumlarda küfredersiniz? maç izlerken, elinizi ayağınızı bi yere çok kötü çarptığınızda, ayağınız kayıp takılıp düştüğünüzde, dolmuş otobüs beklerken gelmediğinde veya ucu ucuna kaçırdığınızda, tv izlerken yayın gittiğinde, tuvaletteyken su kesildiğinde, banyoda su kesildiğinde... belki de hepsinde küfrediyorsunuzdur ama en çok hangisinde ağzınızı tutamıyorsunuz? :D

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

• küfür etmiyorum ne olursa olsun :)) aklıma felan gelmiyor yani.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• küfür edememde. karşılık veremeyeceğim biriyle girdiğim bi tartışmada, verebilceğim tonla cevap olduğu halde sırf saygı duymak zorunda olduğum için susmam gerekiyo ya. off içimden saydırıyorum o zaman. hırsımı alamayıp odada deliriyiorum kendi kendime:D

0|1
    0|0
  • Küfür etmem.Ama ayaktaki minik parmağı vurursun ya yanlışlıkla kenara köşeye o nasl bir acıdır.Hay ben.. derim o kadar gelmez gerisi:)

0|1
    0|0
  • ağır küfür etmem aslında ben ama bazen reflex olarak çıkıyor ağzımdan tutamıyorum :) ama şu var maç izlerken kendimi tanıyamıyorum herşeyi yapabilirim yani garanti yok :D

0|1
    0|0
  • Küfür etmem,bir kıza yakışmaz çünkü.

Ha içimden ettiğim oluyor da asla ağzımdan çıkmaz.

0|1
    0|0
  • ortalamam 1.99 da kaldı. 2'nin altında olunca sınırsız ders alamıyorum.1.99 nasıl bir şanssızlık amk

0|1
    0|0
  • içimden bikaç kez küfrettiğim oldu ama neye küfrettim hatırlamıyorum.bu yaşıma kadar ağzımdan tek küfür çıkmamıştır :)

0|1
    0|0
  • yolda yürüken yaşı başı almış adamların bile yiyecek gibi baktığını görünce içimden baya saydıtıyorum galiba:D

0|1
    0|0
  • etmiyorum pek, en zor anlarda shit, fuck diyip geçiyorum sanırım

ha bir de salak/manyak/gerizekalı/beyinsiz ( defol ) kombosu var

0|1
    0|0
  • hepsinde :) düşündümde ben ne çok küfr ediyomuşum :)

0|1
    0|0
  • araba kullanırken

0|1
    0|0
  • Bunlar sorun değil... Biri beni çok kızdırdığında ederim ben.. Ya da haksızlığa ugramışsam

0|1
    0|0
  • Şehit haberlerine. PKK'nın...

1|1
    0|0
  • Hayatımda hiç küfretmedim.

0|2
    0|0
  • küfür derken

0|1
    0|0
    • argodan bahsetmiyorum bildiğin fuck you, motherfucker tarzında küfürler yani... :)

• olmaması çok daha iyi zaten bayanlara yakıştıramıyorum en fazla içinden küfretsinler bence :)

• hiç birinde etmiyorum :S

0|1
    0|0
  • hiç bi şekilde küfür etmem.sinir krizi yaşasam bile etmem yani.

0|1
    0|0
  • elimi ayağımı biyere çarptımmı bi yerim acıdımı yani o şeye küfür ediyorm...

0|1
    0|0
  • Yolda insanların tip tip süzmesi

Sınava girerken çıkarken

daha sayamadığım bir çok şeye

0|1
    0|0
  • net yavaşladığında ..

ayak parmağımı çarptığımda..

bazı insanları her gördüğümde.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Küfretmiyorum normalde. Ama ayak parmağımı koşarken kapıya çarptığım zaman ister istemez içimden küfrediyorum :))

0|1
    0|0
  • tvdeki saçmalıkları gördükçe, salak insanları gördükçe, çoluk çocuk ses yaptığında, para kaybettiğimde, sınav kaçırdığımda vs

genelde küfrederim zaten :)

0|1
    0|0
  • ben hiç küfretmem amk!

3|2
    0|0
  • sabah uyanıp çay içip kendime gelene kadar çıkan aksiliklere küfürle karşılık veriyorum

0|1
    0|0
  • Sabah güneş yeni yeni doğmuşken odaya giren bi sineğin , odanın onca konulacak yeri içinden yüzümü seçmesi sonucunda ana bacı kaportacı dalarım

0|1
    0|0
  • canım yanarsa ha bide bilgi veriyim canınızın yandığı bir durumda (örn:elini bıçak kesti)küfredersen (örn ahggğğğ hasssssssssiiiittir)acıyı azaltıyomuş facede okuduydum

0|1
    0|0
  • Çöp konteynırına çöp atarken kedi çıktığında...

0|1
    0|0
  • sadece küçük ayak parmağımı koltuğun köşesine çarptığımda küfür ederim başka zaman etmem

0|1
    0|0
  • Çöpten kedi fırlayınca garanti :D

0|1
    0|0
  • bir tek trafiğe çıktığımda küfür ediyorum. onun dışında çok zor.

0|1
    0|0
  • Maç izlerken ama tek başima oldugumda :D

0|1
    0|0
  • Genelde içimden ederim.Şanssızlıklara dayanamıyorum pek.

0|1
    0|0
  • Küfür mü o da ne...

Şu hayatta iki şeyi hiç beceremiyorum

1-Küfür etmek

2-Yalan söylemek

0|1
    0|0
  • Yo küfretmiyorum:)

0|0
    0|0
  • Çok uzun zamandır küfür etmiyorum. Bünyem alıştı artık kolay kolay etmem sanırım. Bir şeyi yapamazsam kızarım kendime falan. Örneğin serbest atış kaçırınca falan "E bunu atamayacaksın da neyi atacaksın abi? Salak mısın şunu da atamıyorsun" vb. derim içimden -bazen dışımdan- kendime.

ya da

Üçlük kaçırınca "Sadece atmak için atma, odaklan şuraya. Garip garip atışlar yapıyorsun çemberden dönüyor." falan gibi kızarım kendime.

Deliriyor muyum ne yahu?

0|1
    0|0
Yükleniyor...