Vücut geliştirmeci arkadaşlardan yorum alabilirmiyim? Verilen 35 kilo ve Sıkılaşma üzerine?

Arkadaşlar 9-10 ay gibi bir sürede 35 kilo verdim şu anda 78-80 arası gidip geliyorum. önceleri kullandığım boy hormonu boyumu 1.81 yaptı fakat göğüs büyümesine yol açtı dolayısı ile jinekomasti ameliyatı oldum ve son durum budur. bir meme diğerine göre büyüktü zaten kilo verincede vücut bayağı sarktı göğüslerde öyle karın tarafında ise elimle deriyi çekince 4-5 cm rahat elime geliyor ama günde 6 lt su içtiğim için halen sıkı ve pek sarkmamasını sağladım. Sizlere sorum şudur bu vücudu toparlayıp ağırlık çalışmayı sıkılaştırmayı düşünüyorum göğüslerdeki fazla deri karındaki fazla deri ne olur altta kas üstte gene sıkılaşmayan deri olabilirmi yaklaşık 5 aay düzenli çalışmayı düşünüyorum. http://hizliresim.com/PpQmyO

Güncellemeler:
Eyvallah güzel düşünen motive eden arkadaşlar iyiki varsınız :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum öncelikle tebrik ederim, büyük oranda değişim yaşamışsın. Bunu başarmışsın ve gerisini de getireceğine inancım tam. Sarkmalar büyük ihtimalle kilo verirken kaslardan da yaktığın için meydana geldi. Sadece kardiyo ile verilen kilolar bu tarz sarkmalara yol açabiliyor. Yağ yakarken aynı zaman da kasta yaktın ve deri sarktı, bunun için kaybedilen kasları geri kazanmak adına ağırlık çalışman en mantıklısı, kalitesiz karbonhidratlardan uzak durup kaliteli karbonhidrat-protein ile sağlam şekilde çalışırsan 5 ay değil 2 ayda'da kendine gelirsin. Sen sadece kardiyo yaptığın için vücut yağ kitlesi haricinde kastanda kayıp verdi, ama sen risklerin adamısın bunu da aşacaksın :)..

0|0
    0|0
    • eyvallah dostum teşekkür ederim güzel düşüncelerin için :)

Kızlar Ne Diyor 1

• aman tanrım didim
    abi hemen başla sıkı çalış zaten çok azimlisin 35 kilo vermek herkesin harcı değil sen bu gidişle ohoooo uçarsın

0|0
    0|0
    • birşeyi yaptımmı tam yaparım bunu beslenmesi var çalışması var bu çalışmayı her geçen gün arttırması var e türkiyedeki spor salonlarındada kasaplar var bir b*k bilmeyen o yüzden burada bilen arkadaşlar yardımcı olurlar inşallah da başlarız :)

• inşallah yaparsın sen

Erkekler Ne Diyor 3

• Niye 5 ay çalışıyorsun? ondan sonrası ne olacak? böyle bir geçmişin var, hayatını değiştirmen lazım. Vücut geliştirme üç beş aylığına yapılmaz.

0|0
    0|0
    • 5 ay sonra üni bitiyor yeni üni için yazın 1-2 ay boşluğum var dönem baslayınca tekrar baslıyacam zaten :)

• kardeşim jinekomasti sporla düzelmez ameliyat gerekir doktora görün

0|0
    0|0
    • jinekomasti ameliyatı oldum zaten son hali bu hani bunu toparlamak için demiştim?

• Düzenli çalışırsan yağ eğiriyip kas oluşacaktır. Bu arada boy hormonu nedir ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • Kalsiyum fazlalığından dolayı boyum uzamıyordu ergenliğe girmeden testlere girmiştim çok eskiden direk hormonları uyaran bir iğneydi kullanmak için 2 yıl uğraşmıştım ama ergenliğe girmemek ve boyun uzamaması kalsiyum fazlalığı gibi nedenler olması gerekiyor sanırım. yan etki olarak göğüslerde büyüme olmuştu işte hemde ne göğüs.

Yükleniyor...