Çirkinlerle çıkar mısınız?

Kızlar çirkin erkekle çıkarmısınız ?çirkin erkek size nasıl yanaşmalı?

erkekler çirkin kızlarla çıkarmısınız? çirkin kız size nasıl yanaşmalı?

lütfen herşey paraya bakar,çirkinlik görecelidir tarzı şeyler yazmayın

0|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

• Acikca konusayim, nekadarda insan önemli olan ic güzellik derse, dis görüntüye illaha deger verir. Insan ister tabi sevgilisinin güzel/yakiskli olsun, ona bakinca ici gitsin. AMa ne yazik ki böyle insanlarin karekteri güzel olmuyor cogu zaman, simariyorlar ve duygulara önem vermiyorlar. Ben sevgilimle internette tanistim, bir arkadasin arkadasiydi. ay ay konustuk ve onun yüzünü hic görmedim. efendiliginden cok etkilendim. Sonra bir dügünde gördüm ve etkilendim, bana yakisikli geldi ve ona asik oldum. hem karekterine hemde dis görüntüsüne, ikisine de asigim. Ama su da varki, bir insan nekadar güzel olursa olsun, karektersiz bir insansa onun hicbir degeri yoktur. En sonunda elinde kalan yine bir insanin dis degil, ic güzelligidir, o yüzden ic güzellige daha cok deger vermemizi ögrenmemiz lazim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• niye onlar insan değil mi?

0|2
    0|0
  • Bence herkes, suratının bir anda mahvolabileceğini, bir anda bir ya da daha fazla uzvunu kaybedebileceğini bilerek yaşamalı. Kimseye fiziğinden dolayı laf etmek şahsen benim haddime değil, bence kimsenin de değil. Ondan daha güzelsem ne var bunda? Çıktım da çıkarım da.

0|1
    0|0
  • Ahlaken çirkin olanlarla olmaz

0|2
    0|2
  • ama çirkinlik gerçekten görecelidir. parayla elbette alakası yok. canım kardeşim eğer bi erkeğe veya kıza çirkin diye bir damga yapıştırmadan onunla iletişim kurarsan düşüncelerini - fikirlerini - savunduklarını - hayattan beklentilerini vs. öğrenirsen o kızın veya erkeğin aslında gözüne çirkin görünmediğini farkedeceksin. bu güzel ve yakışıklı kavramı içinde geçerli bu damgayla yaklaşmadan tamamen kişiliğiyle tanımak istersen göreceksin ki (tabi bazen olur)) aslında pekte güzel veya yakışıklı değilmiş

0|0
    0|0
  • Neye göre çirkin kime göre çirkin.

0|1
    0|1
  • çirkinse ve kişiliğe de çirkinse olmaz

çirkinse ve yanında eğlenebiliyorsam kişiliği de hoşuma gidiyosa zamanla bana zaten çirkin gelmez olur

0|0
    0|0
  • iç güzelliğin dışa yansıdığı kanısındayım

0|0
    0|0
    • bu lafa nedense inanamıyorum.kibir gurur saygısızlık önyargı hava bunların hepsi dışı güzel olan insanlarda daha çok bulunuyo nerde kaldı içinin güzelliği.hatta bence tam tersi

• benin fiziksel kriterim gözlerdir bütüne pek odaklanmam.gözler güzelse anlamlıysa bence yeterli...bahsettiklerim boya küpüne düşmüsler değil

• bazi yakışıklı erkekler kötü karektere sahipler

bazi çırkin erkekler larekteri süper

kızlarada geçer bu

yeterki insan evladı olsun guzelmis çirtinmiş farketmez.

0|0
    0|0
  • karakter önemli

0|0
    0|0
  • bilmiyrum aradığım aşkı bulmuş biri olarak söylüyorum ki aşk herşeyin önünde gelir. gerçi benim sevgilim coooooooook yakışıklı ayy yerim ben onu ya . gelsin bir an önce askerden. :D

0|0
    1|0
  • İtici olmasın kafi.

0|0
    0|0
  • herşey ruhla alakalı... bedenle değil

0|0
    0|0
  • adam olsun önce

0|0
    0|1
  • muadili varsa hayır.

0|0
    0|0
  • bayılırım çirkinlere..özellikle çıkacağım kişilerin çirkin olmasına gayret ediyorum...

0|0
    0|1
  • Yanyana görünmemeye dikkat ederim

0|0
    0|2
    • güzel olabilirsin ama bir trafik kazasında yüzün tavuk götüne dönebilir.

senin gibileri oracıkta terk etmek lazım

• Güzel olduğumu mu yazmışım cevabımda

• benim eski sevgilim çirkinin tekiydi saçı başı kıyafeti çocuk gibiydi ya 2 yıl çıktık onunla onu tamamen baştan yarattım diyebiliriz yani sonradan düzelmesi mümkün başta çirkinliğine aldanmayıp insan olmasına bakın bana göre böyle. şimdi 3 yıl önceki haliyle kıyaslanmaz bile

0|0
    0|0
  • neden olmasin oda bir insan deyilmi :)

0|2
    0|1
  • işim olmaz.

0|0
    0|1
  • seviyosam çıkarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• genç iken yakışıklı,güzel olanı ararsın, yaşlanınca o buruşuk vücutta kalp güzelliği ararsın. Güzelik, yakışıklılık geçici, kalp güzelliği kalıcıdır kardeşim

0|2
    0|0
  • Kaç yıldır uzaktan tanıdığım bir çift var evli değiller,adam kısa boylu kel 50 yaşlarında kadında 25'inde en fazla adamla arasında rahat 20 cm fark var =) Onları her gördüğümde paranın gücüne lanet ediyorum..

0|0
    0|0
  • Gerçekler acidir

0|0
    0|0
  • Ben çirkinim hacı ama ilişki sadece güzellik ve yakışıklılık üzerine kurulmaz. Zeki espirili ve anlayışlıysan her zaman bir şansın vardır :D

0|0
    0|0
  • Çirkin ve aptalsa çıkmam.

Çirkin ve zekiyse düşünebilirim.

Çirkin, zeki ve paralıysa düşünmem :D

0|0
    0|0
  • "nefes alsın yeter" diyenler olduğu sürece herkesin şansı vardır

0|0
    0|1
  • Çirkin kız mı? Çok çirkinse işim olmaz...

0|0
    0|0
  • Çirkin kızlarla çıkarım tabiki ama tek bir şartla. Zeki olması lazım.

0|0
    0|0
  • huyu çirkin olmasın

0|0
    0|0
  • Ne Kadar çirkin ama ?

0|0
    0|0
  • şansı yok..

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter.

0|0
    0|1
  • seninle güzel yada yakışıklı olduğun için birlikte olan insan bir kazda yüzüne zarar gelirse bırakır gider.

kişiliksiz şahsiyetsizlerin tercihi bu şekilde olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...