Kız dil dudak kaş gibi yerlere takılan piercing'in sizi ne kadar itici yaptığının farkında mısınız?

Bu sabah şirkete çok tatlı bir kız geldi. Ancak diline taktırdığı piercing yüzünden konuşurken hep başka taraflara bakmak zorunda kaldım. Çok bariz bir şekilde görünüyor ve dişlere çarpıyordu :( Dil, dudak, kaş, göbek deliği ve göğüs ucu gibi yerlere neden piercing takarsınız? Ne kadar da çok itici durduğunun farkındamısınız?

Güncellemeler:
hepinize +1 bir cevaplar için teşekkürler :)

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence dil, göbek, dudak falan gercekten itici. benim ama burnumda var kücücük bir tas, herkesin cok hosuna gidiyor. ama burundan baska yerlerde hic sevmem, hele agzin etrafinda veya icinde cok igrenc bence.. hem kizlarda ois bir görüntü oluyor bence. sokak kizi gibi..

0|1
    0|0
    • ona hızma deniyor :) ve cidden çok hoş duruyor bayanlarda. Onda sorunum yok bende beğenirim üstelik her kıza yakışır

• baslatak ya la :D

• hahaha HAYDİ KIZLAR HIZMA TAKMAYA sloganıda bulduk :)) şakası bir yana aslında mantıklı facende yaz böyle bir sloganı paylaşan illaki olur

Kızlar Ne Diyor 16

• annecim ya bende nefret ederim ,ama erkeklerde var buşekilde.

tercih meselesi,seviyorki takıyor,ama şu bir gerçek,başkalarının kendileri hakkındaki düşüncelerini takmadıkları kesin:)

0|1
    0|0
    • Erkekler çok meraklı değil, genelde yaptıranlar marjinal takıldığını sanan aykırı tüpler ki zaten kendileri itici geliyor :) Ama bayanlara hiç yakışmıyor ve aksine hiçte rahatsız olmuyorlar, sanki doğal birşey

• sabah bi arkadaş topuklu ayaykkabının onlar için çok itici olduğunu bizimde bunun farkında olmadığımızı söylüyordu pehhhhhhhhhhhh ,piercing ,bak bunun farkındayım işde bencede itici

0|1
    0|0
    • topuklu ayakkabının ciden artık kullanımı geçti, günlük hayatta yeri kalmadı ancak takım elbise altına kundura rugan felan giyilebilir. piercing ise çok aykırı ve itici duruyor

• Beğeniyorum ben gayet güzel duruyor bazı kişilerde.

0|1
    0|0
  • piercing ve dövme ikisi de insanı tiksindiriyo ve itiyo. bunu farklı olmak adına yapıyolar sanırım ama farklılık kişiliktedir... öyle metal vs. ile olmaz

1|1
    0|0
    • dövme kişisel olduğunda tabi ebata bağlıda bir durum hoş durur. Saçma sapan yerlere yapılmazsa tabi. Ama piercing tam bir facia :)

• bana da itici geliyor

0|1
    0|0
  • hayır değilim

0|1
    0|0
  • Bence hoş duruyor, beğeniyorum fakat cesaret edemedim.

0|1
    0|0
    • Aman bırak cesaret etme, metal parçasını vücuduna sokmanın beresini beğenecen?

• piercing mi kaldı artık ya yeni moda dövme etiket gibi herkeste mevcut

0|1
    0|0
  • Göbüşte? =(((.

0|1
    0|0
  • İğrenç bence ama şu an göbek deldirme furyası başladı 10 arkadasım falan deldirdi

0|1
    0|0
    • ne anlıyorlarmış sordunmu hiç?

• Birine sormuştum cok sexy ve hoş gorunuyor dedi bana

• ilginç, meraklısı vardır ama sexi ve çekici görünmek için sağını solunu deldirip demir tıkmaya gerek yok :)) Öyle mutlular anlaşılan

• itici olduğu kadar sağlıksız ve zararlı

0|1
    0|0
  • aynen ya çok iğrenç

0|1
    0|0
  • farkındayım..o yüzden bende yok zaten.

0|1
    0|0
    • akıllı işi değil ya insan rahatsız olur eğer dildeyse yemek yerken konuşurken felan. Kaş dudak çok itici en iyisi hızma arkadaşım, daha çekici bir hava katıyor.

• kızlara özellikle zayıf kızlara kaş, göbek deliği bi de dolgun dudaklılara dudakta piercing yakıştırıyorum. en güzeli göbek bence ama asla yaptırmam o ayrı. kızları geç erkeklerde yaptırıyor ve bence bi erkekte inanılmaz itici duruyor

0|0
    0|0
  • Asla yapmayacağım ://

Ne kadar itici durduğunun fazlasıyla farkındayım .

0|0
    0|0
  • sadece burunda güzel duruyor onun dışında bende sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• herkesin hedef kitlesi farklı. demek ki bazı kişileri kendisinden uzaklaştırmak için böle şeyler yapıyor olabilir

0|1
    0|0
  • en kötüsü göbüşteki

ha ha haa:)

0|1
    0|0
    • Pislikk ama benim öyle piercing gibi değil ejderha bir kerem =(((.

• göbiş çok fazla üstünde düşünmedim ama pek cazip olduğunu sanmam, çekingen ejderha derken nasıl bir şey bir anlat bakalım?

• @soran şunun metalinin göbek deliğinde olduğunu düşün :D:D.

link

• göbekte sewerim ben...

0|1
    0|0
  • özellikle dil arkadaş nasıl bi pislikdir..

0|1
    0|0
  • buruna takılanlar varya buruna takılanlar...ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0|0
    0|0
Yükleniyor...