Onu yoldönümümüzde şaşırtmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

arkadaşlar tam 1 hafta sonra 1. senemize giricez yani yıldönümümüz ve ben onu o kadar çok şaşırtmak istiyorum ki çok abartı bişey değil ama duygulansın o günü unutamasın istiyorum lütfen yardımcı olun ona güzel bir süpriz hazırlayalım güzel fikirlerinizle? :)

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• tamam iyide..neyin yıldönümü evliliğinmi çıkmanınmı nişanlanmanınmı ? sonra burda kimse müneccin değilki adam nelerden hoşlanır bilsin..birazcık bahset şahıstan fikir verelim

0|0
    0|0
    • ewliliğin..her türlü şeyden hoşlnr ama bu aralr canı sıkkın annesni kaybetti 3 ay önce bişiler ters gidio falan işte..:(

• Adam evlenmiş işte nasıl bişeyler ters gitmesin :)))) şaka biyana illaki gözüne çarpan bişeyler vardır internetten baktığı, Almayı düşündüğü..araştırdığı onlara dikkat et...bide bazen erkekler birşeyi ister ama ona para vermek istemez..birisi onu getirirse süper bişey olur...öyle istediği bişey varsa onları yakalamaya çalış...(örneğin herzaman güzel bi zippo çakmağım olmasını isterdim ama o parayı verip kıyamazdım.bi arkadaşım hediye almıştı çok hoşuma gitmişti )

• en değerli hazineni ver ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...